Blago krvarenje iz rodnice

Jana300989

Postovani,07.02.2016 imala sam spolni odnost sa dugogodisnjim deckom bez zastite.
Dan poslije pojavio mi se krvavi iscjedak. i sad skoro svaki drugi dan mi se pojavi tak iscjedak,bez nekih znacajnih bolova u donjem dijelu tijela,i to sad traje tjedan dana. S obzirom da sam u Njemackom,pa me zanima dal moram ici u Hr.na ginekoloski pregled ili mogu tu u ljekarni kupiti neke vaginalete,jer na papatestu koji je raden bila je neka upala,s obzirom da mi je normalan iscjedak zutkaste boje,i bila mi je pripisana terapija medazol!
Hvala vam unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vrlo ste nekoherentni i ne mogu zanti na osnovu iznesenog koji je uzrok krvarenja, pa možemo samo nagađati.
Sugeriram da se javite na pregled.