blighted ovum pa ponovno trudnoća

inokica

Poštovani doktore, prije 6 mjeseci sam imala blighted ovum, u 9.tj. sam kiretirana. Evo sada nakon 6 mj. pauze ponovno sam trudna, na UZV-u vidi se gestacijska i žumančana vrecica, doktorica me narucila za 2 tjedna na ponovni pregled i rekla mi je da je sve u redu samo da je prema UZVu trudnoca manja nego sto sam ja mislila. Zanima me trebam li se bojati da opet nesto nije u redu? Uz to želim reći, da mi se ovih dana pojavio žuto-zelenkasti iscjedak kojega prati svrbež, bolova stalnih nema, samo ponekad cca.u 2 dana jednom me lagano presjece ali to gotovo da i ne osjećam! trebam li se brinuti? unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nažalost nitko vam ne može garantirati da će biti sve u redu.
Napravite laboratorijsku obradu, cb, urinokulturu, uzimajte gestagene i folnu kiselinu i javite se na pregled prema uputama vaše doktorice.