Bol na predjelu glavica

Prkela

Pozdrav,imam 15 godina i trebam pomoc,kada dodirujem povrsinu glavica osjecam neugodnu bol, pokusavao sam zadnja dva dana prevuci kozu i uspjeo sam ali me je jako boljelo,to vjezbam evo vec dva dana ,i danas sam je uspio prevuci i ne osjetim bol kada masturbiram,ali prilikom masturbacije rukom dodirujem glavic i osjetii tu bol,mozete li mi pomoci i reci sta da radim da ta bol prestane,da li postoje nekakve posebne vjezbe ili tako nesto,i da glavic mi je malo poplavkast sa strana,molim vas pomozite mi,zelim da masturbiram sa navucenom kozicom,ali me to sprecava,pomozite happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ja sam ginekolog.Vaš problem je u domeni dermatologa. Njemu se javite na našim stranicama.