Bol u donjem dijelu trbuha

MikicV123

Postovanje!
Nedavno sam osjetila kao tupu probadajucu bol u donjem dijelu trbuha i znam to osjetiti i tijekom spolnog odnosa najcesce u tzv. "psecoj pozi" . Pomalo me to zabrinjava mozete li mi reci da li moze biti opasno i sto bi to moglo biti?
Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Koji je uzrok bolnosti ne znam. Moguća je upala, cista, kratka rodnica, i sl. Koji je kod vas zaista ne znam.

MikicV123

Pozdrav! Nakon sto smo decko i ja imali jucer odnos,osjetila sam presjecajucu bol u donjem dijelu trbuha,ali na sredini? Mozete li mi reci sto bi to moglo biti i da li je opasno?
Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.