Bol u donjem dijelu trbuha

zubic_vila

Postovanje,ima 10ak dana imam neuobicajene bolove u donjem dijelu trbuha s tim da su bolovi bili jaci tijekom plodnih dana,kao za vrijeme menstruacije,ali ne toliko jaki.Redovno imam odnose pa me zanima da li je to simptom trudnoce.Nikad prije nisam osjecala nista slicno.Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno nije. Uzroci boli u zdjelici su mnogi. Svakako savjetujem da prvo posjetite ginekologa da ustvdi da li je uzrok ginekološki.