Bol u ledjima i malom stomaku

nerma9911

Postovanje,imam jedan problem,plabiram gibekologu ali sam ipak htjela cuti vase misljenje....zadnja menstruacija mi je zavrsila prije sedam dana od tada sam imala dva odnosa,uvihek koristimo kondom.Prije ove memstruacije inala sam cudan smadjkasti iscjrdak i ista mi je kasnila tri dana,trajala je cetiri dana.Kroz sve to osjecam nadutost,bol u malom stonaku i jajanicima,bol u krstima,presijecanje i dobila sam na kilazi,vidim da mi stomak raste i da je napuhan,bol osjecam i oko pupka,i u hodu.Malo stane pa opet,sve to zadnjih mjesec dana.I da imala sam spontani prije sest mjeseci,mislim da nije u pitanju trudnoca,je li moguce ? I nisam radila test na trudnocu jer sam imala menstruaciju....Po vasem misljenju sta to moze biti? hvala,lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da se ne radi o trudnoći prema vašem opisu. Možda upala, cista ili sl. Svakako posjetite ginekologa.