Bolan klitoris

MikicV123

Postovani,
Jucer smo decko i ja imali odnose. Stimulirao mi je klitoris i ponekad ga masirao s 2 prsta i dosta jako je stisnuo par puta i sasa mi je klitoris natecen i bolan ne moze se vratit potpuno u svoj prvobitni polozaj. Malo mi smets kad hodam ili sjedim.
Da li je to ozbiljan problem ili ce se nakon par dana vratit u normalu? Sigurna sam da je od toga sto me decko par puta stisnuo jako bas on natecen

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, vjerojatno je došlo do lagane traume. Za par dana sve će biti u redu.