Bolest šake, stopala i usta i trudnoća

Martina_Dž

Poštovani,

trenutno sam u 22 tjednu trudnoće i radim u vrtiću gdje se pojavila bolesti šake, stopala i usta.
Zanima me postoji li opasnost za dijete i mene ukoliko dode do infekcije?

Lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pitanje je za dermatologa na ovim stranicama. Dakle forvardirajte ga njemu. Nema implikacije na dijete.

Martina_Dž

Zahvaljujem Vam na odgovoru.

Pitanje sam postavila ovdje misleći da ulazi u sferu ginekologije jer sam trudnica i strah me da nece bolest imati utjecaj na fetus.
Sada ću ga proslijediti na dermatologiju.

Lijep pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim, promjene koje imate nemaju implikacije na plod.