bolne grudi

mmat

Poštovani
8.5.2015 dobila sam menstruaciju po zavrsetku 12.5 imala sam odnos s deckom bez kondoma ali nismo isli do kraja tj. nije ejakulirao uopce
vec me 3 dana bole grudi,a sljedeca menstruacija bi trebala biti 6.6.2015.
zanima me da li postoji ikakva mogucnost trudnoce i da li mogu grudi boljeti i 2 tjedna prije menstruacije.
hvala Vam unaprijed na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom, ne radi se o mogučnosti trudnoće.

User999

Postovanje happy
Moje bradavice su jako bolne na dodir posljednjih 3-4 dana, izgledaju mi kao da su se povecale i promjenile boju na svijetlije mozda i ranije a da nisam primjecivala... Osjetljivije su, sada jace nabreknu, i izgledaju mi suho pa mazem nevenovom kremom, cudno mi je sve to zanima me da li je samnom sve uredu??
Imam 20god, koristim oralnu kontracepciju pravilno, i mislim da se ne radi o trudnoci, ali svejedno sam zabrinuta zbog ovoga...
Ne znam jesam li skroz prestala s razvojom kukovi su mi primjetno jaci nego prosle godine ako ta informacija moze pomoci....
Lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mastodinija tj. bolne grudi karakteristika je koja se javlja kod žena koje uzimaju određene kontracepcijske pilule.

Medicus123

Pozdrav, prošli ciklus uzimanja pilula zakasnila sam na 2. piluli 8 sati, dobila sam mjesečnicu koja je trajala 3 dana
Ovaj ciklus su me počele boljeti grudi i trbuh, zabrinjava me ima li mogućnosti trudnoće zbog kašnjenja u prošlom ciklusu i postoji li mogućnost da je bila lažna mjesečnica tj krvarenje od implantacije

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, zbog kašnjenja od 8 sati nije moguće da je došlo do ovulacije. Znači, sigurno se ne radi o trudnoći.