BOLNE GRUDI I BRADAVICE

tina1983

Poštovani,od prvog mjeseca ove godine pijem duphastone tablete kako bi izregulirala mjesečnicu koju prije toga uopće nisam imala redovitu.Sad kako ih pijem sve je super i dođe točno u dan,no ovaj mjesec kad sam ih popila do kraja došla je treći dan i to samo na jedva dva dana,to mi se nikad nije desilo,a moje pitanje je zašto me jako bole grudi i bradavice iako je ta menstruacija od dva dana prošla prije tjedan dana,ne prestaje bol i osjetljivost,trudnoća je isključena,nemam djece i imam 30 godina,da li trebam otići doktoru,hvala...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Senzacije su posljedica uzimanja DUphastona.
Ne treba vam pregled za sada.

tina1983

Hvala lijepa na odgovoru,sad me grudi prestaju boliti ali od jučer navečer me počelo boljeti u leđima dolje i stomak kao da trebam dobiti i danas smeđi iscjedak?nije mi se to nikad desilo pa mi zato čudno da nakon menstruacije ja imam bolove i simptome kao da će nastupiti menstruacija,hvala Vam.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možda imate kakvu cistu na jajniku ili upalu. Savjetujem UZV pregled.

tina1983

Poštovani,već smo pisali na ovu temu,mene još uvijek bole grudi,sad se bol širi prema pazusima,iduća menstruacija treba doći 3.11. Tako me jedino boli kad trebam dobiti,ne znam da sačekam da dobijem pa da vidim hoće li prestati,što vi mislite?hvala...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pričekajte menstruaciju pa ako se dalje pojavljuje javite se na pregled.