Bolne grudi ovulacija

anna777

Postovani molim vas za brz odgovor
Imala sam nezasticen spolni odnos uz prekinut snosaj 4 dan menstruacije . Jesu li mi tad neplodni dani ? Mogu li zatrudniti predejakulatom. Nije partner ejakulirao u mene .
Brinem se, imam bebu od godinu dana. Dojio je 5 mj
Medjutim vec dva dana osjetim bol u grudima koja je sveprisutna . Po kalendaru su mi dani ovulacije .
Pomozite mi molim vas. Masirala sam grudi pod mlakom vodom malo jace i pocela je izlaziti tecnost. Nisam sigurna jeli mlijeko . To me brine . Za drugu bebu nismo jos spremni .

Molim vas odgovorite mi . Jel normalno da grudi bole prilikom ovulacije. Odnos je bio priie 20 dana. Nemam nikakve simptome trudnoce niti ista . Pomozite mi molim vas

Ivo Balenović, dr. med.

Pošptovana,
odnos ste imali za vrijeme neplodnih dana i ukoliko nije došlo do ejakulacije u rodnicu, trudnoća nije moguća. Neke žene za vrijeme ovulacije primjećuju pojačanu osjetljivost grudi zbog hormonalnih promjena. Ako ste primijetili mliječni iscjedak iz dojki preporučio bih da odredite razinu hormona prolaktina u krvi jer je on zadužen za produkciju mlijeka.