Bolni odnos, roskasti iscjedak

Postovani,
Imam 22 godine i od nedavno sam spolno aktivna, nazovimo to tako, buduci da sam samo 3 puta od gubljenja nevinosti spavala s deckom no uvijek je ostalo samo u pokusaju zbog boli koju osjecam prilikom dublje penetracije koja postaje neizdrziva nakon par sekundi i moramo prestati. Zanima me zasto se to dogada i sto uciniti?
Svaki put koristimo zastitu (prezervative) i zapravo nikad nije ni doslo do ejakulacije buduci da odnosi strasno kratko traju (pokusaj samo).
Imam cikluse od 28-30 dana. Odnos sam imala 25.10. potom 1.11. nakon cega je uredno na vrijeme uslijedila menstruacija 3.11. i trajala do 8.11. Te dan nakon, dakle 9.11.zadnji put sam imala odnos.
12.11 dakle 3 dana kasnije sam pocela osjecati probadanje na mjestu lijevog jajnika i opcenito donjeg dijela abdomena i iscjedak mutno svijetlo roze boje i to jednokratno (iako vec par dana je samo bezbojan)
U ogromnoj sam panici od trudnoce koja mi se ne cini realno mogucom, ali ipak sam zabrinuta zbog toga roskastog iscjedka.... :/

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Savjetujem pregled. Roskasti iscjedak je od ozljede rodnice prilikom odnosa.

Je li moguce da se radi o ovulacijskom krvarenju iako se pojavilo vec 10.dan ciklusa i traje sve do danas (primjecujem jedino pri odlasku na wc kod brisanja)?
Jer mislim da bi od ozljeda prilikom odnosa taj iscjedak nastupio puno ranije, tipa neposredno nakon ili par sati nakon odnosa?

Hvala Vam na odgovorima!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Teško mi je odavde reći bez pregleda.
Svakako se javite na pregled i UZV.

tixy22

Poštovani,

Nedavno sam imala odnos nakon 2 godine. Na početku sam osjetila bol, a nakon samog odnosa imala sam roskasti iscjedak taj cijeli dan. Danas sam ponovno osjetila bol i shvatila sam da me zapravo boli odmah na početku rodnice. Pretpostavljam da je došlo do ozljede pa ukoliko je to u pitanju kako se to liječi? Da li trebam mazati necime ili?
Naručena sam kod ginekologa tek za tjedan dana pa me zanima Vas savjet.

Hvala
Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Apstinirajte od odnosa tjedan dana. Ako su laceracije rodnice koristite Cicatridine vaginalete kroz nekoliko dana.