carski rez

jesen

Vece doktore ,ovako bila sam na kontroli 4.2kod ginekologa,tocno sa 31,2 dana tjedana ,bebami je bila 1700 ,reko je da je to dobro,da sve stima ,pitao me dali sam razmisljala o carskom i bili zeljela ,ja sam rekla da moze posto sam imala prvi carski ,medutim cudno mi sto me pitao ,jer to mozda sto nisko nosim ,beba mi okrenuta jos u 29tjednu ,ni sama ne znam sto me pitao ,i imam kratki vrat maternice jer moza zbog toga ,,plasim se poroda ,pitala sam ga kakva mi posteljica reko je da je dobro , i sa utrogestona je reko da ce me skinut za par nedelja ali korisim i trobmo 100 to je nesto slicno andolu ja mislim a u inozemstvu se zove trombo ,medutim nekidan mi ga muz jedv dobio jer ova u ljelarnoj rekla da trudnice ne smiju ,ali idem kod poznatog doktora pa nebi mi dao valda akko ne smije jer tako ,termin mi izmedu 2 i 6.4

oprostite na dugom tekstu ,

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste mi napisali koliko je prošlo od prijašnjeg carskog reza?
Ako je unutar dvije godine idući porod se dovršava carskim rezom.

jesen

Uskoro ce bit 14 godina ,dugo mi je trebalo da se odlucim za drugo djete ,prvo sam rodila sa 19 godina a sad mi 33 ,,danas mi se desilo nesto neobicno ,iz vagine mi ispalo nesto kao komadic sluzavog ali nikakog krvarenja nije bilo ni bolova ,pa sam se mal uplasila , beba je aktivna konstantno ,cak ni ne znam koji su poceci trudova jer ih nisam imala naravno , zavrsila sam na hitnom carskom jer je mom sinu slabo srce pocelo kucat , zivim sad u inozemstvu i njemacki mi nije bas neka strana , prvo djete mi se rodilo sa 1800 jer dobio zastoj rasta zbog poeteljice , zasad mi ok trudnoca ,udebljala sam se oko 12 kg zasad ,

Dali mi stima bebini kg 1700 31tjedan ,

hvalaa unapred

Dejan Šakoronja, dr. med.

Svaka država ima neke svoje osobitosti. Ako vam je ginekolog rekao da li bi htjeli carski rez svakako je postojao neki razlog.
Prema opisanom mi se sve do sada čini uredno.

jesen

Ok hvala na odgovoru ,.punoo

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.