Cista

Maike

Poštovani
Liječila sam se od raka dojke. Sa liječenjem sam završila 25.09.2015. Jučer sam isla na redovni gin.pregled i na UZV-u mi je vidljiva cista promjera 26x24mm, septum 2.8mm rubno RI:0.76.
Posljenju mjesečnicu imala sam u 6 mjesecu 2014. Nalaz CA125 mi je blago povisen 37.
Da li treba koje daljnje pretrage ili da cekam 2 mjeseca na kontrolni pregled kako mi je napisala ginekologica.
Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom složio bih se s mišljenjem vaše doktorice.