Crna menstruacija

kikica89

Dobar dan! Evo ovako.. zadnje tri menstruacije su mi skroz crne, bez imalo krvi, gusti komadi i mrve se. I tako bez promjene svih pet, šest dana koliko mi traje.. molim Vas da mi odgovorite jer kod ginekologa jos nisam bila, al namjeravam se sto prije naruciti.. Hvala

Mr. sc. Damir Bagović, dr. med.

Odmah idite ginekologu-treba napraviti barem UZV a možda i ostale pretrage- ovisno o godinama itd..

brozzka

Poštovani, 3 godine pijem diane 35.. Dva dana menstruacija je crna a dva crvena , da li je to normalno?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana crna ne bi smjela biti. Savjetujem uzv nakon menstruacije.