cvoric na vagini

Jellena091

Postovani,
na mestu gde se zavrsavaju male usne u gornjem predelu, primetila sam cvoric velicine zrna psenice, tvrd je i bezbolan. Ne znam od kada ga imam, posto sam mislila da je urasla dlaka pokusala sam iglom da izvadim, ali jako je cvrsto i krvari pri pokusaju da bilo sta cackam. Ne znam sta je u pitanju, jako se plasim... Sta moze biti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam. Vjerovatno loj,apokrina žlijezda ili upala potkožja. Posjetite ginekologa.