Da li imam bruh?

mademoselle

Postovani
Na stomaku s lijeve strane kada sam u stojecem polozaju mogu napipati neku kao malo kuglicu, lopticu. A vec kada legnem ona nestane. Imam povremenu bol u stomaku, i boli me kada se naprezem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Na osnovu iznesenog ne mogu znati o čemu se radi. Za početak se javite obiteljskom liječniku.

aaa1

Poštovani,
Više od dva mjeseca imam bolove u donjem dijelu stomaka.Bila sam na ginekološkom pregledu i sve je uredu,bila sam kod urologa i to je sve uredu,krvna slika je isto uredu i nalaz mokraće također.Doktorica me poslala na ultrazvuk abdomena i to je isto sve uredu.I sada me vise na nikakve preglede ne šalje a bol i dalje ne prestaje.Zanima me jel postoji mogućnost da imam bruh ali da je toliko mal da ga ni ne osjetim na dodir i jel možda imate kakav savjet na kakve bi još preglede mogla ići.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemate bruh. On bi se napipao. Ako je ginekološki nalaz uredan, možete napraviti još cervikalne briseve, ca125 marker.
Potom bi se morali javiti kirurgu da i on isključi sa svoje strane uzroke boli u zdjelici.