Da li je moguca trudnoca??

giordana123

Ispričavam se. Prvo sam vam napisala da nam je puknuo kondom te da smo prestali sa odnosom čim se to dogodilo, da je od njegove zadnje ejakulacije prošlo 9-10 sati te da li je moguće da su zaostali spermiji u njegovoj mokraćno-spolnoj cijevi mogli izaći sa sluzi te jesu li uopće to bili živi spermiji. On naime tada nije bio ni blizu da ejakulira. Vi ste mi nakon toga napisali da tako neće doći do trudnoće. Zatim je moja sljedeća poruka bila da sam se nespretno izrazila te da smo prestali sa odnosom kad je on primijetio da je kondom puknuo pa me zanima da li još uvijek stojite kod toga da trudnoća na taj način nije moguća?

tamara259

Poz...ovako 24.08 sam imala odnos sa deckom bez zastite..prvi put je svrsio nakon 3 min...mimo mn tj.pored mene...zatim sam ga oralno zadovoljavala i nastavili smo sex gdje je on nakon 2 min rekao da xe svrsiti opet...nisam htjela sve to prekinuti posto sam bila gore na njemu samo sam prestala sa pokretima da nesvrsi odmah...on je tad rekao samo jbg sta cemo sada....nismo sex nastavili jer nije bilo erekcije vise...Nisam sigurna da li je svrsio u meni.kad ga pitam izbjegava odgovor.da li postoji mogucnost trudnoce??hvala

giordana123

Samo da se nadovežem, kondom nam je puknuo u ponedjeljak, a ja sam u četvrtak išla vadit krv te dati urin jer uskoro moram na operaciju. Jučer sam dobila te nalaze te išla proguglati o vrijednostima koje su mi snižene, odnosno povišene te sam vidjela da te iste vrijednosti mogu niti snižene, odnosno povišene u trudnoći. Molim Vas da mi potvrdite da na onaj način nije moguće doći do trudnoće te da su te vrijednosti snižene, odnosno povišene zbog nekog stotog razloga. Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ljetna oluja, vjerovatno se ne radi o trudnoći. Uskoro će vam krenuti menstruacija.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Giordana neće doći do trudnoće prema opisanom. Povišene i snižene vrijednosti laboratoriaj nemaju veze s možebitnom trudnoćom.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tama da li je bilo ejakulacije u rodnici ili nije to znate samo vi i vaš partner. Ako sumnjete da je bilo uzmite pilulu za dan poslije.

Jastuk24

Postovani doktore opet vam pisem i hvala na dosadasnjoj pomoci no imam pitanje naime curi mi treba doci menstruacija za 6 dana a ona nema nikakve simptome da ce ju dobiti i dobila je prije nekakvu iritaciju vagine svrbi ju koza okolo i pecka okolo vaginr sto je to? I dali joj se moze zbog toga odgoditi menstruacija i jos smo imali 2 zastocena spolna odnosa od pocetka oa do samog kraja su bili zastoceni i prije ejakulacije bih izvadio van i vani to napravio makar sam imao kondom jel trudnocs moguca kao mogicnost kasnjenja ili ta neka iritacija
Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Iritacija nema veze s kašnjenjem menstruacije.

Anabelle36

Poštovani
Imala sam riskantan odnos i zanima me da li je moguće da sam trudna.
Naime ,ja i tip smo imali jako dug seks od skoro 5 sati bez prestanka i tek kasnije mi je priznao da je svršio u mene četiri puta jer se "nije mogao suzdržati". Zadnje svršavanje je bilo oko 4,5 sati ujutro ... Menstruaciju sam trebala dobiti baš taj dan....međutim kako sam se prepala trudnoće,isti dan sam oko 11 i pol popila EllaOne pilulu za jutro nakon ...
Sat poslije počelo mi se malo mantati (sreća da sam sjedila) i počelo me boliti dolje ,kao menstrualne tegobe...
Kad sam došla kući,počela sam krvariti tj.dobila sam mengu.
E sad...postoji li vjerojatnost da zatrudnim ako je svršio samo par sati prije negoli je jajašce propalo i ja popila pilulu ili mogu biti mirna? Hvala na odgovoru unaprijed! Lp.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nikako se ne radi o trudnoći.

Jane3838

Postovanje,
Jucer sam sa deckom imala odnos, sa prezervativom, ali na kraju odnosa smo primjetili da je prezervativ spao. Ne znam u kojem dijelu odnosa se to desilo, ali na kraju odnosa se nalazio na pocetku mog vaginalnog otvora. Mjesecnicu trebam dobiti u narednih 2 dana, s tim da mi prirodno kasni svakog mjeseca dan do dva. Zadnju mjesecnicu sam imala 26.8. Da li da popijem ellaone pilulu odmah ili da sacekam da vidim da li cu dobiti mjesecnicu? Da li postoji sumnja na trudnocu? Da li ce biti manji ucinak pilule ako je popijem sutra tj. 40ak sati poslije odnosa?
Velika hvala.

kate7

Hvala na prethodni odgovor....samo imam jos jedno pitanje vezano za isti odnos.Dva dana nakon odnosa dobila sam ocekivana menstruacija koja ke podranila 2,3 dana ali to je normalno dosla je na 28dan.E sad pitanje je dali bi to moglo biti krvarenje od odnosa ili je ipak menstruacija koja ime sve normalne simptome.Ako se krvari od odnosa dali to moze da bude posle 1,2 dana ili je to nelogicno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jane pričekajte menstruaciju, te ne treba pilula za dan poslije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kate radilo se o menstruaciji.

Sokolica Paolica

Oprostite na ponovljenom pitanju i hvala na odgovoru

Jane3838

Mnogo Vam hvala na odgovoru!
Ne bih da pomislite da preispitujem Vašu stručnost, ali kada uzmemo sve faktore u obzor - ne postoji apsolutno nikakva mogućnost trudnoće? Čitala sam da postoji i tzv. ''kasna ovulacija'' koja se javi pred sam ciklus.. Ako mi mjesečnica bude kasnila više od 3 dana, a tada već bude kasno za pilulu, šta onda? Oprostite na smetnji.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jane to je iznimno moguće kod neujednačenih i neurenih ciklusa na godišnjoj razini.

Mimi990

Imala sam odnos 30. 8. tj dan ili dva nakon menstruacije.. Dvije sedmice prije naredne sam imala bolne i natečene grudi s tim da sam zadnju menstruaciju dobila tacno na vrijeme i grudi više nisu bolne i natečene.. Radila sam kućni test sedam dana prije zadnje menstruacije i bio je negativan.. Ipak želim da pitam postoji li ikakva mogućnost da sam u drugom stanju?

Mimi990

S tim da moram naglasiti da mi je menstruacija umjesto uobičajeno 7 trajala 5 dana.. Zaista potreban odgovor.. Hvala unaprijed

Mimy09

Postovani,zanima me da li je moguca trudnoca. Imala sam odnos 18.9 bez zastite. Dana 28.9 sam dobila menstruaciju. Imam manjak progesterona zbog kojeg menstruaciju imam svaka 2-3 mjeseca. Zadnja je bila 13.6-16.6. Moja doktorica smatra da nije veliki problem posto mi jako malo progesterona fali. E sada mene zanima u mojem slucaju kakve su sanse za trudnocu? 10 godina imam menstruaciju i uvijek je neredovita i ne mogu racunati plodne dane.