Da li je moguca trudnoca??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mali neće doći do trudnoće. U većini kondoma ima i spermicidnih sastojaka.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Rm malo je prerano. Simptomi najranije mogu početi oko vremena očekivane menstruacije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zabrinutapilula, normalno je, ne radi se o trudnoći.

Mali23

Hvala Vam puno. Znaci u potpunosti se mogu osloniti na zastitu prezervativom a pogotovo ako ne ejakuliram u njega? Oprostite na oduzimanju vaseg vremena.
Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je.

zabrinutapilula_

Kada mogu očekivati da mi se unormali iscjedak? I da li je moguće da zatrudnim večer pred menstruaciju? Ne znam kako djeluje pilula za dan poslije.. Pošto znam da odgađa ovulaciju... I da li mogu očekivati da mi iduća menstruacija dođe u očekivano vrijeme (ciklusi su mi 24 dana) iako sam uzela 2 pilule u prošlom. Unaprijed hvala na odgovoru i hvala vam puno i na prethodnom odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kroz koji dan će se iscjedak unormaliti. Menstruacija može kasniti do tjedan dana

medasja

Imam pitanje ovako jedno, decko i ja smo spavali bez zastite prvi put, i on je svrsio cim je izvadio, i ja sam taj isti dan kasnije dobila menstruaciju, ali ipak me zanimalo da li mozda postoji sansa da sam trudna? Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste dobili menstruaciju ne radi se o mogućnosti trudnoće.

zabrinutapilula_

Opet ja. Strašno me brine da li sam mogla ostati trudna jer sam večer pred menstruaciju imala odnos metodom prekinutog snošaja i to 3 odnosa. Sutra dan sam dobila menstruciju ali pošto sam 2 sedmice prije uzela pilulu za dan poslije je li ona mogla poremetiti menstraciju ili hormone koji će utjecati na ovulaciju i da to dovede do trudnoće? A da ta menstruacija bude samo isprovocirana? Da li sam mogla ostati trudna od toga? Odnos je bio prije 2 sedmice. Jučer sam radila 2 testa na trudnoću. Jedan je bio odmah negativan, a drugi je umjesto ove uspravne linije ovako: I pokazao vodoravnu tanku liniju - preko prozorčića dnu, a kasnije je to isprailo nakon nekih 10 minuta. Molila bih vas za odgovor. Oprostite na dosađivanju. Ali imam osjećaj da su mi se grudi povećale i da imam neku težinu u bubrezima. A možda i umišljam. Molim za odgovor. Hvala vam

anastazija1989

pozdrav, prošlu menstruaciju sam dobila 23.9 i trajala je do 27.9. 27.9 sam imala nezaštićen odnos s dečkom u kojem nije svršio u mene nego sa strane 3-4 minute nakon penetracije. Trebala sam dobiti jučer menstruaciju jer mi u principu dolazi svakih 3o dana,ali nje još nema iako osjećam lagano probadanje. Zanima me je li ipak moguća trudnoća i trebam li test napraviti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anastazija ako je ciklus redovit na godišnjoj razini, nije bilo ejakulacije, tada neće doći do trudnoće.

Ljubav22

Poštovani,
20.9. Dečko i ja smo nakon puno vremena imali ponovno spolni odnos,nakon toga redovito ga imamo. Zadnju menstruaciju imala sam 12-16.10. Te mi je redovita zadnjih godina uz malu ostilaciju dva do tri dana.. inace pazimo dq bas u najplodnijih danima nemamo odnose i tako je i sada... medjutim vec nekoliko dana imam bolove u grudima i to jake.. bradavice ne,ali grudi na opip jako bole. Dečko nikada ne ejakulira u mene koristili zaštitu ili ne i nikada nemamo uzastopno vise odnosa... imam velikih problema s štitnjačom tj povećani broj hormona te zadnjih dvije godine uzimam terapiju.. zanima me dali je moguća trudnoća zbog bolova u grudima nekoliko dana nakon menstruacije odnosno 15dana prije druge menatruacije..iscjedak postoji al vrlo malo i bijel...te mali ali vrlo slabi bolovi odnosno nemogu ni nazvati bolovima u doljnjem dijelu trbuha..i nikakvi drugi simtomi nisu tu...Hvala na odgovoru

anastazija1989

ciklus je godinama redovit ,tocno u dan mi dođe. I napravila sam danas test i kaze da nisam trudna,nadam se da je točan i da sam u pravo vrijeme napravila ,da nije prerano.

zabrinutapilula_

Doktore, molim Vas za odgovor...

Maci123

Postovani, imam 18 godina.Zadnju menstruaciju sam imala 18.08.odnos 22.08(ciklus je jos trajao) 12.09 i 19.09.Nezasticeni odnos.Sada je 24.10,al jos nista nema,pojavi mi se neki predznaci(glavobolja,bol u trbuhu,ledjima,jajnicima..),al nista(inace menstruacija mi je bila i prije neredovna,ali nikad ovako)Radila sam 3 testa(zadni 19.10) ali su NEGATIVNI.Imam bijeli iscjedak.Bila sam prehledjna,radila nalaze,koji pokazuju da imam dosta upale i bakterija.Da li postoji mogucnost trudnoce ?

anastazija1989

Napravila sam test za trudnoću 24.10. Danas je 26.10 i jos menstruacija nije dosla ,a trebala je doci 23.10. Test je pokazao negativno . Nadam se da je test vjerodostojan. Napravila sam ga popodne. Inace su mi ciklusi redoviti pa me čudi . Osjecam probadanje ,nadutost,ali mjesečnice nema

123maja

Postovani doktore, 39 mi je god. Suprugu 42. Htjeli bi jos jedno djete. Zadnja dva mjeseca nismo uspjeli, a nisam ni bas plodne dane racunala. Ovaj mjesec smo se bazirali na plodne dane. Imali smo ejakulat unutra. Dali je moguca trudnoca s obzirom na nase godine jer je ocito da se mogucnost trudnoce s godinama smanjuje. Dali se ipak mozemo nadati ovaj mjesec.? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Maci ako su testovi na trudnoću negativni, onda se ne radi o trudnoći kao uzroku kašnjenja. Pročitajte prijašnje posteve koji govore o uzrocima kašnjenja.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anastazija ne radi se o trudnoći. Naduta ste jer ste u pms.u. Pričekajte još koji dan da nastupi menstruacija.