Da li je moguca trudnoca??

Maksii565

Postovani
Molim da mi odgovorite

naopako

Poštovanje
Zanima me ...zadnji ciklus sam imala 13.5 a nezasticen odnos 23.5 te opcija da nije u mene nego vani .. Zanima me dali je moguca trudnoca ? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, imali ste odnos u vrijeme plodnih dana, ali ukoliko ejakulat nije dospio u rodnicu ne postoji mogućnost trudnoće.

Postovanje
Zanima me da li bol grudi(bol u vanjskom dijelu grudi na dodir) i bol u stomaku moze predstavljati znak trudnoce i sto se smatra kasnjenjem menstruacije
Menstruacija je bila 16. pa 9. pa 3. i sada jos nije dobila ali ovih dana bi trebala. malo sam se educirao i zanima me jeli implatancijsko krvarenje stvarno rijetkost?
Hvala

I oprostite sto zatrpavam pitanjima zanimalo me jos nesto sto sam cuo od jedne osobe koja je cula od prijateljica da je 4 mjeseca dobivala redovito menstruaciju a svejedno je bila trudna. Da li je takva pojava u teoriji moguca? I kolika je sansa da sa implatancijskim krvarenjem dode so slucajnog pobacaja
Jos jednom puno pitanja ali hvala na odgovorima!!!

Marlov2306

Jel je moguca trudnoca ako je decko stavio kondom na krivu stranu i svrsio a u plodnim sam danima?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Marlov2306, trudnoća nije moguća.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, za Andrej777, bol u grudima i trbuhu su često simptomi pms-a i nadolazeće menstruacije. Implantacijsko krvarenje nije rijetkost i ono se javlja u vrijeme očekivane menstruacije, puno je slabije i traje 2 do 3 dana. Menstruacija u slučaju trudnoće nije moguća. Moguće je krvarenje u trudnoći, ali se ono ne javlja u pravilnim razmacima kao menstruacija.

Mas_mas

Poštovani,
Ciklusi proslih mjeseci su bili 34,36,30,33,32 dana..ovaj mjesec je mentruacija bila 1.6.i spolni odnos je bio drugi dan bez zastite..da li postoji mogucnost za trudnocu?

naopako

Postovanje
Molila bi ako mi mozete pomoci....zadnju menstruaciju sam imala 13.5 a nezasticeni odnost 23.5 ...neredoviti ciklusi od 25 do 29 dana . pravila sam test 2 dana prije ocekivane menstruacije te je test negativan .. U medjuvremenu imam rozikasti iscjedak ali samo kroz jutro zadnja dva dana ...zanima me dali je moguca trudnoca ako je test negativan...hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Mas_mas, ne postoji mogućnost trudnoće.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako je test negativan vjerojatno se ne radi o trudnoći, no moguće je da je učinjen prerano. Simptomi koje navodite moguć su početak menstruacijskog krvarenja, ali i implantacijskog krvarenja pošto ste imali odnos u vrijeme plodnih dana. Ponovite test na trudnoću.

Marlov2306

Postovani ispricam se na jos jednom pitanju znam da je takvo pitanje vec bilo a jel mi mozete reci kolika je samsa za trudnocu ako sam imao nezasticen odnos s curom za dan njezine ovulacije 15 dan ot pocetka ciklusa a cillusi traju 29 dana bez ejakulacije mozete mi samo reci kolika je sansa za trudnocu

panda1777

Poštovani,pre 3 ipo meseca,decko i ja smo imali ne zasticen odnos, tj samo peting..od tada sam imala 3 krvarenja u razmaku od 31,30,32 dana . Trajala su 7 dana sva tri,rekla bih da su menstruacije,doduse su mi pre dolazile ranije. Sada vec par dana osecam nadutost,bol u donjem delu stomaka,blizu kukova,oko pupka i ispod rebara, i to me zabrinjava. Pise da u trudnoci ne mozes dobiti menstruaciju,a ja sam poprilicno sigurna da su ono bile menstruacije, pa me sada zanima vase strucno misljenje. Mogu li biti trudna,ima li potrebe za testom i ako ima potrebe kada da uradim test,jer pise da se radi 7 dana po izostanku a meni ocigledno nije izostala.
Hvala unapred! I lp.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, za Marlov, šansa je minimalna, ne može se reći u postotku.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Panda1777, nema potrebe za testom, niste trudni. Samo ukoliko izostane menstruacija učinite test.

Maksii565

Postovani,
Imao sam nezasticen odnos 3.5 sa djevojkom...nije bilo ejakulacije u nju,te je odnos trajao vrlo kratko...ejakulirao sam nakon otprilike minutu van nje,nakon sto sam izvadio...

Ponekad primjetim kad se napalim da imam neke sluzave kapljice na vrhu spolovila,ali nisam ni blizu ejakulaciji...citajuci prijasnje postove to bi mogla biti sluz iz prostate koja ne sadrzi spermije,te od nje nije moguca trudnoca,jesam li u pravu?

»Ona je dobila menstruaciju 18.5 i bila je obilna,te trajala je 5 dana...

Moram napomenuti da joj menstruacije oduvijek nisu redovne...preskacu nekada i po mjesec dana...zadnje menstruacije »14.2 , 31.3 ,i sada 18.5

Pa me zanima je li moguca trudnoca s obzirom na menstruaciju u trajanju od 5 dana ?

Hvala vam puno unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ne postoji mogućnost trudnoće.

Maksii565

Hvala vam puno,postovani doktore
Samo mozete li mi reci jos,sto su to te 1 ili 2 kapljice na vrhu spolovila...prozirne su i sluzave...sadrze li spermije,moze li se od njih zatrudniti...a nisam ni blizu ejakulaciji?

Hvaaala

Marlov2306

Ispricavam se na jos jednom pitanju ali imao sam odnos nezasticen s curom bez ejakulacije na dan ovluacije ako se ne varam al plodni dani su bili sigurno i tjedan dana nakon toga otprilike stalno se osjeca umorno s tim da stalno uci i spava 6 sati vec tjedan dana jel je moguca trudnoca kolika je vjerojatnost trudnoce molim vas odgovor
Hvala vam puno