Da li je moguca trudnoca??

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Maksi 565, sluz ne sadrži spermatozoide i od toga se ne može zatrudnjeti.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, za Maksi565, sluz ne sadrži spermatozoide i od nje se ne može zatrudnjeti.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, za Marlov2306, simptomi koje navodite nemaju veze s trudnoćom.

Tonya95

Poštovani! Imam 22 godine i redovite mjesečnice. Ciklusi su mi trajali 32 dana računajući prvi dan mjesečnice i prvim danom ciklusa, kroz zadnjih par mjeseci ciklus se skratio i sada je na 30 dana zadnjih 5,6 mjeseci. Ovaj mjesec je mjesečnica počela 01.06.2017. I trajala je do 07.06.2017.g kao i obično ali nije bila obilna kao i inače, nego nešto slabija. Nezaštićene odnose sam imala 11.05. I 29.05. te 01.06.2017. Prije početka mjesečnice. Zanima me imam li razloga za brigu, radi li se o lažnoj mjesečnici? Ili je to zbog stresa jer sam zbog nekih osobnih problema pod jakim stresom. Molim Vas odgovor!

Marlov2306

Citao sam svuda po int da je umor simptop trudnoce i navedmo je jos 10 simptopa znam da jedan simptom ne mora bit uzrok trudnoce al koliko simptoma bi vec moglo znaciti trudnoca znam da nije pitanje bas formulirano kak treba al nadam se da ste shvatili
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Tonya95, nema razloga za brigu. Prema navedenom nije moguća trudnoća. Mjesečnice ne moraju uvijek biti istog intenziteta.

Ivo Balenović, dr. med.

Za Marlov umor može biti uzrokovan svim mogućim stanjima organizma. Jedini siguran način da se isključi trudnoća je test otprilike 7 dana po kašnjenju menstruacije.

Pitalica1

Postovani. Djevojka zadnju men dobila 26.5. Traje u prosjeku 28 dana. Dan gore dole. Po tom racunanju ovulaciju je trebala imati sada u subotu 10.6, i taj imala obilni sekret tipican za ovulaciju. Odnos smo imali 4 dana prije ovulacije i po prepostavci je prvi plodni dan. Taj dan prvi odnos smo imali zasticen, drugi je nastupio malo poslje tog takodjer zasticen, ali brine me da pri zamjeni perverzativa slučajno se nije nesto prenjelo na novi pervezativ. Prije zamene naravno oprao sam detaljno splovilo i urinirao. Ali prateci pri zamjeni na splovilu nije bilo nikakve tecnosti, bar ne vidljive. Kolike su šanse za trudnoću s obzirom na situaciju, i ako kojim slucajem postojala ta neka mizerna kolicina ejakulata.

yvonnelott

Pozdrav,
Zadnja mens. Mi je bila 19.5. Nezasticene spolne odnose sam imala 24.5 ,31.5,3.5 i 5.5. Na dan ovulacije.

Prethodna mens. Mi je kasnila jedno 42 dana.

Trenutno imam kandidu.
Osjecam bolove u jajnicima, glavobolje i lagano povisenu temp vec tridana (37 pa do 37.3) ne ide preko.
Takoder me boli desna dojka i desna bradavica. Desna dojka je nateknutija od lijeve i nekako veca

Da li je moguca trudnoca ili je to zbog kandide?

Bebu planiramo.
Hvala vam

Mateja14

Menstruacija mi kasni 7 dana uradila sam dva testa i oba su negativna. Posljednju menstruaciju sam imala 7.5. Inace s decekom imam nezasticen odnos prekinuti snosaj. Mozete li mi reci dali je moguce da se radi o trudnoci ili je nesto drugo? Jer u ovih 7 dana me samo to brine.

Marlov2306

Oprostite jel je moguce da cura osjeca kao da joj svaki dan trbuh radte jel to moze bit znak da je trudna?

Solin123

Postovani! Ciklusi mi traju 28/29 dana,izuzev posljednjeg gdje mi je menstruacija kasnila 3 dana vjerojatno zbog stresa.Posljednja menstraucija je bila 26.05,a mene brine odnos koji sam imala 03.06.Naime odnos nije bio zasticen ali je trajao kratko i decko se zaklinje da ejalulacije nije bilo ni blizu jer sam ja inzistirala da prekinemo odnos zbog straha.Muci me lagano probadanje u jajnicima vec par dana,menstruacija bi trebala doci tek za 9 dana.Koji moze biti uzrok te boli i kolika je sansa za trudnocom?hvala

Marlov2306

Jel je moguca trudnoca ako nije imala ino implantacijsko krvarenje 14 dana nakon odnosa nezasticenog i trbuh joj je napuhunut onak dosta

lampa123

Poštovani,
Zadnju menstruaciju dobila sam 7.5. 14.5. , 16.5. i 1.6. sam imala zasticeni spolni odnos(kondom) sa deckom, provjerili smo nakon odnosa kondom i bilo je sve u redu s njime(nije puknuo). Menstruacija mi kasni sad vec tjedan dana, iako imam bolne i osjetljive grudi i povremeno osjetim bolove u trbuhu sto mi inace bude uvijek prije nego dobijem menstruaciju, jos uvijek nicega nema, a vec par dana to traje. Takoder, imala sam jako stresan prosli tjedan, te znam da to isto moze biti uzrokom kasnjenja menstruacije,ali.. Zanima me Vase misljenje, je li moguca trudnoca i trebam li mozda napraviti test?
Zahvaljujem se na odgovoru i lijep pozdrav!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Meteja14, da se radi o trudnoći testovi bi to pokazali. Savjetujem pregled da se ustanovi zbog čega vam kasni menstruacija.

Ivo Balenović, dr. med.

Za Marlov2306, rast trbuha se ne može svakodnevno osjetiti. A što se trudnoće tiče jedini način je test i ultrazvučni pregled.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, za Pitalica1, šanse za trudnoću su gotovo nikakve. Samo teoretske.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za yvonnelott, simptomi koje navodite su vrlo nespecifični pa je samo na temelju njih nemoguće reći radi li se o trudnoći. Kandida sama po sebi ne bi radila takve simptome. Pričekajte još koji dan i ukoliko ne nastupi menstruacija napravite test.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Solin123, šanse za trudnoćom su gotovo nikakve. Simptomi koje navodite mogu biti zbog ovulacije.

Ivo Balenović, dr. med.

Za Marlov2306, trudnoća je moguća i bez implantacijskog krvarenja.