Da li je moguca trudnoca??

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za lampa123, ako je odnos bio s kondomom trudnoća nije moguća. Simptomi koje navodite vjerojatno su zbog PMS-a. Ipak, budući da menstruacija kasni bilo bi dobro da učinite test.

Prespana

Zadni mensis su bili 20.04 i14.05 sad mi kasni.Imala sam zastiten odnos kondomom + prekinut snosaj kondom nije puko.Svaki put sa supruga koristumo od pocetka do kraja kondom.Dali je moguca trudnoca s tim sto kazu da kondom nuje pouzdan.I prosle i preprosle god isto mise desi pa je bila neka folikulaena cista pa sam koristila primolut nor i dosla je.Hvala vam

nataa005

Poštovanje,
naime radi se o tome da smo dečko i ja imali oralni sex, svrsio je unutar usta te je obrisao maramicom.Nakon sat vremena smo imali nezaštićen odnos ali nije svršio nikako .Plodni dani su bili u toku.Mogućnost trudnoće?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Prespana, prema navedenom nije moguće da se radi o trudnoći.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za nataa005, mogućnost trudnoće je samo teoretska.

123maja

Postovanje, molim Vas za misljenje. Imam 39 godina i iza sebe dvije uredne trudnoce. Kolika je sansa za trudnocom bez ikakve zastite za vrijeme plodnih dana?. Znam da se ona s godinama starosti smanjuje. Koje su mogucnosti rizika u trudnoci s obzirom na godine?

ŠarenaRuža

Dobar dan, imam jedno pitanje koje me jako brine. Pre 2 dana sam imala nezaštićen odnos sa dečkom koji je trajao svega nekoliko sekundi, ali sam ja uspela da svršim za to vreme a on nije uopšte svršio? Da li postoji razlog za brigu?

Marlov2306

Postovani imao sam nezasticen odnos s curom u plodnim danima i menstruacija joj inace zna kadnit 1 dan a ovo je drugi dan i jos nije dosla a nije joj isto prije ju je bolio trbih i to je to i onda prestao a sad je boli malo pa ne boli pa malo boli.. jel moguca trudnoca?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za 123maja, dokle god žena ima ovulaciju i menstruaciju postoji mogućnost trudnoće, pogotovo u vrijeme plodnih dana. Komplikacije u trudnoći su moguće u svim dobnim grupama. Najčešće su kod žena s visokim tlakom, prekomjernom težinom, šećernom bolešću. Dob sama po sebi ne predstavlja rizik za trudnoću, ali navedene bolesti su češće u starijoj populaciji.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za ŠarenaRuža, nema razloga za brigu.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani za Marlov2306, ako ste imali nezaštićeni odnos u vrijeme plodnih dana trudnoća je moguća.

Marlov2306

Postovani jel dobila je menstruaciju dan kasnije jel je kogu s kozda trudnoca da je to bilo ono ovulacijako krvarenje il tak nest jel uvijek joj grudi kad je menstuacija se povecaju a onda se smanje a sad su ostale iste nisu se smanjile

Ivo Balenović, dr. med.

Prema izgledu i veličini grudi ne možemo dijagnosticirati trudnoću, Jedini način je test i ultrazvučni pregled.

buntich

Poštovani, zadnja menatruacija mi je bila 14.6.(srijeda) Međutim malo mi je se poremetila i trajala samo 2 dana (do petka) 19.6.smo praksticirali sex, kondom je pukao skroz al smo to kasno shvatili tako da je sve ostalo u meni. Zanima me postoji li ikakva mogućnost trudnoće?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, imali ste odnos u vrijeme neplodnih dana. Ne postoji mogućnost trudnoće.

Annaw992

Postovanje dr. SAKORANJA. Ovako vec dugo pla airamo zacece jer silno zelimo bebu. Moj zadnji ciklus je bio 27.5 i trajao je 4 dana ko i uvijek...jako bolan prva 2 dana...ciklus mi traje 29-30dana po tom bi slijedecu menstruaciju trebala dobiti u ponedjeljak 26.6. Medutim danas ujutro mi je uzasno bilo mucno i isla sam na wc i skuzila da neka krv kaplje dok sam mokrila...obrisem se i vidim malo krvi roze boje bez ugrusaka. Naravno mislila sam da je uranila pa sam stavila higijenski ulozak. I opet mi je bilo mucno jako do povracanja ( uvijek se suzdrzim da ne povratim zbog kiselina ). I malo sam legla i sad me vise nista ne boli niti mi je muka vec se pomalo znojim i imam neki pritisak u donjem dijelu trbuha sad je nesto slabiji nego ujutro. I da naglasim ovo krvarenje popraceno je necim smedjkastim iscjetkom i oskudnije je krvarenje bar jos sad inace imam obilno i bolno. Ja i muz imamo svaki dan nezasticene odnose jer naravno zelimo bebu. Zanima me jel postoji mogucnost da sam trudna ? happy hvala lijepo na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, mogućnost trudnoće postoji. Preporučam da učinite test na trudnoću.

Annaw992

Postovani. Medutim danas malo jace krvarim nego jucer...ali nema ugrusaka...strasno mi je sinoc bilo mucno i slabina...dali da napravim test bez obzira na krvarenje?

Ivo Balenović, dr. med.

Test možete napraviti bez obzira na krvarenje.

Marlov2306

Jel kr moguca trudnocs prvi dsn nakon mendtruacije imao sam nezasticen odmos i mozd ni je pobjeglo malo predejakulata