Da li je moguca trudnoca??

Laki994

Sinoc je uradila test i bio je negativan.... Zanima me da li postoji mogucnost greske? Hvala na brzom odgovoru!

Postovani. Da li je moguca trudnoca u situaciji kada su plodni dani a koristeni perverzativi koji nisu pucali ni nista. To jest, da li spermiji mogu magicno mogu se provuci kroz zastitu.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani Laki, obzirom na vremenski period koji je od tada prošao test je siguran.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani Pojke, ukoliko je korišten kondom ne postoji mogućnost trudnoće.

fingersalad88

Hvala Vam na odgovoru. Zabrinulo me to što osjećam jaku bol u donjem dijelu leda a tek mi je 10. dan ciklusa..jel moguce da je to izazvano stresom (pod jakim sam stresom zadnjih par dana)? I kada se inace javljaju prvi znakovi trudnoce?

Ivo Balenović, dr. med.

Prvi znakovi trudnoće se javljaju oko 2 tjedna nakon oplodnje.

ivajole

Pozz.Ovako..imam.neredovite menstruacije radi pco..samo mi je jednom menga dosla 42 dana nakon prethodne menge..znaci dotad 39 dana max..Prosli mjesec poslije menstruacije sam imala zasticeni odnos s tim da je kondom stavljen pred ejakulaciju..zanima me da li postoji mogucnost trudnoce?Sad mi kasni 43 dana,nemam bolove kao pred menstruaciju ali me grudi malo bole..Hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Prema svemu navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.

Pozdrav,
Imam pitanje. Ciklusi su mi neredoviti i traju oko oko 30-34 dana,a zadnja menstruacija mi je bila 12.4.. Imali smo nezasticeni spolni odnos 5.5. i bila je metoda prekinutog snosaja. Otisla sam se tusirati i moguce da sam na prstima imala sperme dok sam ispirala vaginu. Nakon par dana od odnosa mi se pojavio tamno smedi iscjedak koji je trajao 2-3 dana. Menstruacija mi kasni vec 10 dana, jako sam zabrinuta. Napravila sam 2 testa i oba su negativna. Jesam li trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu navedenom ne radi se o trudnoći - odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, nije došlo do ejakulacije u rodnicu, a i test je to potvrdio. Moguće da je došlo do hormonskog disbalansa. Savjetujem analizu hormona.

illa556

Poštovani doktore,
Posljednju manstruacija počela je 30.4. i trajala 6 dana, spolni odnos sam imala 17.5. i bio je zaštićen. Ciklus mi obično traje 29-30 dana. Menstruaciju sam trebala dobiti prije 7 dana i zabrinjava me zašto toliko kasni. Nisam radila test jer sam do sada bila uvjerena da nema potrebe. Mislite li da imam razloga za brigu?
Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu što ste naveli teško da je trudnoća u pitanju. Vjerojatno je u pitanju hormonski disbalans. Ipak, budući da Vam menstruacija kasni, a imali ste odnos savjetujem da učinite test na trudnoću.

dani27

Postovani. Zadnju menstruaciju sam imala 20.5 traje mi 6-7 dana. Ciklusi su mi 27-31 dan. 13 og dana ciklusa decko je svrsio u mene,iscjedak je bio proziran,rastezljiv,dan nakon toga bolio me lijevi jajnik.. kolika je mogucnost da zatrudnim? Kad mogu napraviti test? Unaprijed hvala na odg.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, mogućnost trudnoće je velika jer je odnos bio u vrijeme plodnih dana. Test možete učiniti 10- ak dana od odnosa s prvim jutarnjim urinom.

buntich

Pozdrav, zadnju menstruaciju sam imala 17.6. Trajala je 4 dana, ciklus mi je 25 dana tocno samo prosli mjesec 23 dana, spolni odnos sa ejakulacijom unutar rodnice sam imala 5.7. I 8.7. Po menstrualnom kalendaru trebala bi sutra dobiti inace imam bolne grudi prije menstruacije do tjedan dana sad ne osjecam nista dva dana vec osjecam jake mučnine i povraca mi se jajnici me ne bole ko inace samo dojni dio stomaka nikakvi grcevi samo cudna bol par dana sam imala sluz koja je imala miris sperme dalje se nastavila kao prozirna bez mirisa. A inace on pije antobiotike vec 10 dana da naglasim ako to ima ikakve veze. Pa me zanima jel moguca trudnoca? Hvala unaprijed

buntich

Pardon odnos sam imala 4.7 i 8.7

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom odnosi su bili u vrijeme neplodnih dana, tako da je mogućnost trudnoće samo teoretska. Antibiotici nemaju nikakvog utjecaja na to.

anoniman44

Postovani doktore,

sinoc sam sa devojkom imao odnos bez zastite i donekle sam siguran da sam ejakulirao van vagine,nisam bas 100 % siguran,mozda iz straha i sumnje jer ne zelimo trenutno bebu. Menstruacija joj je pocela 14.07 trajala oko 5 dana, juce je bio 22.07. pa sam hteo da Vas pitam kolika je sansa za trudnocu?
Da li je bila u neplodnim danima, inace ciklus joj je redovan svakog meseca sa trajanjem od oko 30ak dana.
Nije nam prvi put da imamo odnos, tri godine smo zajedno, ali sada smo zabrinuti pa Vas molim za misljenje...

Hvala Vam unapred!Pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana.

Darkknight

Poštovani imam pitanje.Kolike su sanse za trudnocu ako nakon samozadovoljavanja nisam mokrio te nakon sat i nesto sitno je spolovilo uslo u vaginu na doslovno 10 sekundi 2 do 3 puta ne do kraja? Hvala lijepa