Da li je moguće da sam ipak trudna?!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Upala, stres, cista , pcos, i slično. Što je točno kod vas zaista ne znam.

marinastaci

Poštovani, zadnja menstruacija mi je pocela 7.01 inace imam uvijek redovite menstruacije, doaze oko 28-31 dana i svaki mjesec. Naime imala sam spolni odnos 23.01 i mislim da su mi bili plodni dani. Decko je svrsio vani to je sigurno, ali nam je pukao kondom na vrhu. Sad me zanima ako je svrsio vani i sperme je bilo po nama oboma jel postoji mogucnost da ostanem trudna iako je svrsio van ne u mene? I kolika mogucnost postoji da je kondom pukao u meni, a ne u vani? Jer znam za tekucinu prije samog vrhunca i da i u njima imaju spermiji pa ako je pukao jos unutra dal postoji ikakva mogucnost trudnoce u ovoj situaciji iako je svrsio u vani? Hvala unaprijed.

loryn 83

Poštovani,menstruaciju u 12 mj.sam imala 19. i bila je normalna,sad sam dobila 15.i isto je bila normalna,trajala je šest dana,inače su mi ciklusi 26 dana.Zadnji odnos sam imala 7.1. ali bez ejakulacije,znači imali smo prekinuti snošaj,ali ono što mene brine je to da nakon prestanka krvarenja,znači sad tri dana imam sve simptome trudnoće,mučnine koje traju po cijeli dan,često mokrenje i bolove u trbuhu.Dva testa sam napravila,oba su negativna,zadnji sam radila jučer popodne i nakon nekih dva sata se pojavila druga crtica.Zanima me dali bi test pokazao pozitivno da sam trudna 16 dana od odnosa.Planiram u ponedjeljak ujutro još jedan test napraviti i ako mi ne bude bolje ići doktoru.Bila sam već trudna i takve sam sve simptome imala u prijašnjim trudnoćama,samo bi mi i menstruacija izostala,a sad je došla.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Marina neće doći do trudnoće ako nije bilo ejakulacije u rodnici. Ostalo je teorija.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Loryn ne radi se o mogućnosti trudnoće prema opisanom.

Starsiva

Poštovani, imala sam spolni odnos 3. Dana mjesecnice, kao zastitu smo koristili prekinuti snosaj.
Slijedecu mjesecnicu trebam dobiti 27.

marinastaci

Znaci ako nije bilo ejakulacije u meni nego van ne moram se brinuti bez obzira na plodne ili neplodne dane? Hvala puno na odgovoru happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je ciklus redovit neće doći do trudnoće.

loryn 83

Hvala vam na odgovoru,zanima me jos dali bi to krvarenje koje sam imala moglo biti implantacijsko i da sam ostala trudna dali bi menstruacija izostala kad je odnos bio osam dana prije nego je trebala doci?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o nikakvom implantacijskom krvarenju prema opisanom.

arizona80

Kasni mi 11 dana, mhesecnici ni traga. Podsjecam da sam pila antibiotike, almacin svakih 12 sati po jednu, i jos jedne isto na slovo a, po jednu tabletu svakih 24 sata (u kutiji 3 tablete). Pila sam ih za vrijeme kada je trebala nastupiti ovulacija. Test nisam jos napravila. Imala sam bolove u donjem dijelu trbuha, sada su slabiji ali prisutni, pogotovo lijeva strana. Grudi su mi bile osjetljive, a sada su kao narasle, isto kao pred mjesecnicu. Ostalo nista ne osjecam. Molim pomoc.

arizona80

i također, imam laganu bol u leđima i pila sam i lupocet zbog snizavanja temperature u tom periodu kad sam bila bolesna

kl@udij@

Poštovani,
momaki ja smo imali odnos za vrijeme menstruacije, bio je drugi dan menstruacije i svrsio je u mene... dali postoji mogucnost da ostanem trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Arizona prvo napravite test pa se onda opet javite.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Klaudija ne, pod pretpostavkom da su vam ciklusi na godišnjoj razini ujednačeni.

Veraa

Postovani!! Mjesecnica mi kasni 14 dana,u pocetku imala sam bolne grudi na dodir ali sada manje me bole,nekad osjetim jaku bol u ledima i trbuhu pa ta bol prestane,cesto idem na wc,osjecam se umorno i spava mi se i glava me boli. Zadnju mjesecnicu sam imala 12.12(mjesecnica mi uvijek kasni) a nesto poput spolnog odnosa 27.12. Da li je moguce da mogu ostat trudna ako je od decka spolovilo svrsilo vecim dijelom van mozda kapljicu dvije na pocetku mog spolovila,napominjem da mi himen nije probijen a i nemam mucnine? Dugo smo u vezi al opet nebi htjela nezeljnu trudnocu. Unaprijed vam hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom se ne radi o trudnoći.

arizona80

Imala sam mjesecnicu koja je trajala 6 dana, u subotu zavrsila, danas sam na gacicama vidjela tamno smedu tockicu. Sto bi to moglo biti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ostatak menstruacije. Ne brinite.

*Sabalija*

Postovani...predhodna menstruacija mi je bila 10.2 sinoc sam imala spolne odnose sa metodom prekinutog snosaja,mislim da su mi plodni dani jer me bole jajnici i imala sam 2 dana prije toga povecanu sluz,danas sluzi vise nemam ali me nacas zabole jajnicii pa prestanu,odnos je bio sa ejakulacijom vani paa smo se obrisali i nakon par minuta nastavili..zanima me mogu li ocekivati menstruaciju ili ipak nece doci??

Nazad
1 ... 14 15 16 17 18 19 ... 22
Naprijed