Da li je moguće da sam ipak trudna?!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dječače, djevojka vam je imala menstruaciju. 26.3.Sve drugo je nevažno. Ne radi se o trudnoći.

josip.kika2908

Poštovani, ja i suprug već 2 godine pokušavamo imati djete. Ginekolog je preporučio da suprug napravi spermiogram u bolnici sestre Milosrdnice prije 20 dana, ali još nje išao jer čeka kako bi mu zravstveno bilo omogućeno. Ali ja sam sad trebala dobiti menstruaciju 14.4 no nikako imala sam mučnine i danas mi jako malo roze boje nešto išlo,, imam grčeve ali i dalje nemam normanu menstruaciju. Ujutro sam radila test i bio je negativan. Zanimam me dali postoji i dalje mogućnost trudnoće iako test je bio negativan. Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći.

Ella10

Postovani, zadnju menstruaciju sam imala 19. Marta i trajala je do 24. 1. Aprila mi se pojavio kao smedjkasti iscjedak i sutradan svijetlorozkast ali skrooz malo. Zadnjih desetak dana osjecam mucninu u toku dana grceve u stomaku kao pred menstruaciju, grudi su mi malo napete,preko cijelog lica su se pojavile sitne aknice, imam konstantno bjel do svijetlo zut iscjedak bez mirisa i svraba.. imam nezasticene odnose unazad dva mjeseca.. da li je moguce da su to simptomi trudnoce,i da li mi je rano uraditi test. Da napomenem da su mi menstruacije neredovne a u decembru 2014 sam imala missed u 8 nedelji trudnoce. Hvala

matka12

Postovani, diane 35 sam pocela piti 7.4. A odnos sa partnerom sam imala 12.4.
Nijednu tabletu nisam propustila a koristili smo i kondom.
No ovih se dana osjecam slabo, umorno, bolne grudi i glavobolje
Je li moguce da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ela na osnovu iznesenog teško je reći. Ako vam kasni menstruacija napravite test.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Matka naravno da niste trudna. Nastavite dalje s redovitim uzimanjem.

josip.kika2908

Poštovani, pisala sam vam prije 2 mj i nije došo do začeća kao i šta ste naveli. Prošli mjesec sam imala 16.04 menstruaciju, sad sam dobila 15.5 ali nisam imala ni grčeve ni obilnu menstruaciju kako inače imam trajala je četri dana i to jako malo je curilo. A inače imam 6 dana. Postoji li mogućnost?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da se ne radi o trudnoći. No ako sumnjate napravite test.

molimpomoc168

imala sam odnos sa deckom 6.8 gdje je on samo nekoliko puta stavio u mene i erakcija je bila vani, zadnja menstruacija zavraila je 1.8 a inace su mi ciklusi redoviti od 28-32 dana. Nakon toga sam imala krvarenje sa pocetkom 26.8, no primjetila sam da je nakon dva dana obilnijeg krvarenja malo zastalo i zatim se slabije nastavilo sa crvenom svjjetlijom krvi i zavrsilo 1.9. No protekli tjedan dana sam primjetila da cesto moram na wc, te stalno imam nagon za mokrenje koji ne nestane niti nakon pokrenja. Ocekujem mjesecnicu kroz par dana. Zanima me je li moguce da je ono bila lazna menstruacija? Odnose nakon toga nisam imala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisu bila je prava menstruacija.

molimpomoc168

Mogu vas jos samo pitat dali se i prilikom lazne menstruacije pojave simptomi isti kao u pmsu?

molimpomoc168

Jucer sam prokrvarila no ne tako obilno kao inace, ako danas napravim test za trudnocu hoce li on biti pouzdan s obzirom na krvarenje?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nema pravila.

molimpomoc168

danas sam drugi dan napravila test i bio je negativan. Je li test pouzdan u ovim danima?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pouzdan je.

Senci84

Postovani porodila sam se prije 8 mjeseci menstruacija mi je od tada bila svaki mjesec samo svaki put ranije dojim bebu zadnja mi je bila 7 dana prije sad mi kasni 5 dana radila sam test na trudnocu i pokazalo mi je jednu tamnu crticu i jednu svijetlu dali je moguce da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća je moguća.

LeahM52

Postovani,
Nezasticeni odnos imala sam 26.12. (decko nije bio ni blizu svrsavanju) te su svi odnosi iza bili zasticeni + prekinuti snosaj, no to su mi bili i plodni dani. Menstruacija mi je dosla na vrijeme, u subotu, no buduci da je jaaako oskudna, posebice jucer cetvrti dan kada je izgledalo kao da je prestala (inace mi uredno traje 6 dana), to me zabrinulo te sam danas napravila test first sign i bio je jasno negativan. Ne osjecam nikakve druge simptome, osim sto me sada vec pri kraju lagano boli trbuh kao da imam grceve sto mi se dogodilo i prosli mjesec nakon zavrsetka menstruacije dok jos nisam stupila u odnose. Je li moguce da se radi o trudnoci??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći. Neki put menstruacija varira u trajanju obimu i intenzitetu.