da li sam trudna????

marincica123

Poštovani, ovako imala sam odnos sa dečkom bez ikakve zaštite, u vrijeme plodnih dana...Za sedam dana bi mi trebao doći ciklus,...ali imam onaj osjećaj trudnoće..osim osjećaja imam vrtoglavice , bolove u.donjem dijelu leda, grudi me bole, i osjecam umor i iscrpljenost...da li če mi test reci dobar rezultat ako ga idem radit sada jer smo i ja i On nestrpljivi i htijeli bi što prije saznat da li sam trudna...i da li je po vašem mišljenju moguća trudnoća,.
Lp, unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguća je trudnoća. No morate pričekati vrijeme očekivane menstruacije kada ćete napraviti test na trudnoću.

vale2306

Dobra vecer,ovako 30,06 zadnja menstruacija dva dana prije menstruacije napravljena tri testa razlicite marke svi pozitivni,29,06 vadila betu na nalazu pise 8 kazu nije trudnoca ok,dobijem mengu koja nije kao ostale do sad tamna krv i samo tri dana inace traje 5 dana,prije nego sam dobila mengu dva tjedna sam bila umorna spavala popodne jer me svlada umor,vrtoglavice i cesto mokrenje,da napomenem imam kcer od tri godine i u prvom mjesecu ove 2014 godine sam imala spontani bila je dva tjedna trudnoca isla na kiretazu i simptomi su identicni sa ovima,e sad menga je bila prije 10 dana i ja cijelo vrijeme imam vrtoglavice u bilo kojem polozaju bilo da sijedim stojim nije cesto ali tu su,dojke su malo vece ali nema bolova trbuh stalno napuhnut,vjetrovi popraceni smradom umor,pospanost dali da radim test ima li smisla,ciklusi su mi svakih 28 dana tocno,suprug iduci tjedan ide na spermiogram,hvala unaprijed na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite kontrolni betahcg iz krvi.

Silvije13

Pozdrav.
4.7 sam sa djevojkom imao oralni sex, i svrsio sam joj u usta i ona je to pljunula, nakon toga sam otisao na wc mokriti, nju ju strah jer sam dirao penis koji nisam obrisao nakon sto sam joj ejakulirao u usta a kasnije sam ju dirao tim istim prstima oko ulaza u rodnicu. Boji se da nisam zahvatio dio na kojem je mozda bilo sperme. I da napomenem, bio joj je 22. Dan ciklusa, inace traje svakih 27-29 dana. Jeli moguca trudnoca?

BlackMissy

Postovani,
postoji li sansa da sam trudna...?07,08,09 . u mesecu obicno dobijem menstruaciju i traje 4 do 5 dana. Imala sam zasticeni odnos sa deckom 17.tog juna,ali se bojim da negde prilikom...nismo napravili gresku... Juce (09. ) pocelo je krvarenje,ali najpre je bilo braonkasto,oskudno,a danas je pocelo blago krvarenje-sveze crveno,oskudno i tek pri kontaktu sa papirom... sad Da napomenem da sam pod stresom jer imam ispit sutra i da postim...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Silvije trudnoća nije moguća.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Black missy ne radi se o trudnoći.