Da li sam trudna ?

anonimna19

Poštovani, menstruaciju sam imala 2.3. do 6.3. Zatim opet 17.3. do 24.3.. Menstruacije mi nisu nikad bas redovite. Danas je 21.4. i menstruaciju nisam dobila. Imam spolne odnose sa dečkom, uvijek sa kondomom i uvijek ga izvadi kad je na rubu pa svrsi vani u kondom. Ali mene opet zanima da li postoji neka mogućnost da sam trudna? 18.4. Smo imali zadnji odnos i primijetili smo neku čudnu kremastu sluz, sto bi to moglo biti? Od sinoć mi je temperatura 38.3, padala je na normalnu ali sada je opet povisena. Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne bi se trebalo raditi o trudnoći.

Fiko

Poštovani Ja bih vas zamolila da mi odgovorite ako je moguće. Suprug i ja pokušavamo da ostanem trudna imam 37. Godina i menstruacije su mi redovne obično imam ciklus od 26 do 28 dana i traju 4-5 dana. Zadnju menstruaciju sam imala 19.05. I odnose nezaštićeni tokom cijelog mjeseca i plodnih dana. Menstruaciju sam trebala da dobijem. 13.06. Ali ona je kasnila. 18.06. Mi je počelo krvarenje oskudno roze i trajalo je dva dana. Da zaboravila sam reci da sam test radila 15.06. I bio je negativan. Ta li je to bila menstruacija posto nije bilo mnogo krvi jako malo zanemarljivo. Ili sam možda ipak trudna. Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ponovite test. Možda se radilo o implantacijskom krvarenju. Test postaje pozitivan tek nakon implantacije.

Fiko

Hvala puno odgovoru svakako ću ponoviti jer. Me i grudi sve više bole a krvarenje je prošlo.puno hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.

oriflame2604

Poštovani, zadnji ciklus sam imala od 28.5-01.06
Plodni dani su mi bili odmah 2 dana nakon menstruacije, jer imam kraće cikluse 25-26dana.
Imamo redovne odnose, ali smo odnos imali zadnji dan M 1.6 s ejakulacijom..
Sad mi kasni 4 dana, zanima me kolika je mogućnost trudnoće?
Imala sam prije nekih tjedan dana mučnine 2-3dana, al to bi više pripisala ovim vrućinama. Jako bolne bradavice, koje me inače ne bole.. i lagane grčeve već 5-6dana, ali ništa.
Inače imam jake bolove kada imam ciklus.

Znam da je možda rano, ali jedino šta me potaklo da posumnjamo na trudnoću je to, da sam prije nekih tjedan dana pojela pola teglice maslina, koje uopće ne volim, i neki dan ih opet probam jesti, i nema šanse. Pa mi je to baš čudno.

Nadamo se da ipak jesam trudna, jer bi to željeli.

Kolika je mogućnost da jesam?
I kada bi test pokazao najsigurnije?
Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da Vam menstruacija kasni možete učiniti test na trudnoću već sutra s prvim jutarnjim urinom.

Fiko

Poštovani
Muž i ja pokušavamo dobiti bebu meni je 37 godina i biće mi druga trudnoća. Sa prvim nam je uspjelo iz prve prije 7 godina. Sada nam se zanedalo. Zadnju menstruaciju sam imala 18. 6. Trajala je dva dana inače traje pet. Jako bih željela da sam trudna. Da li mogu biti nisam prije mjerila bazalnu temperature jutros mi je 36.7 ispod jezika a 25. Dan ciklusa čitala sam da ako sam ostala trudna mora biti visocija l. Jako sam razočarana imam bolove kao da ću dobiti a muž i ja svaki drugi dan imamo odnose i stvarno se trudimo. Da li mogu biti trudna ako mi je temperatura ovako niska. Hvala puno na odgovoru

Loknahear

Poštovani, zadnju menstruaciju sam imala od 17.6.-21.6. spolne odnose sam imala 22.6.,24.6.,28.6.1.7 i 4.7. zadnji ciklus mi ke trajao 31 dan. 10.7. Aam imala iscjedak sa jako malo lrvi koa se vidjela tijekom brisanja i traalo je jedan dan. Od tada sam dobila lagane grceve kao da cu dobiti, 11.7. Sam imala jako jako zatezanje u donjem dijelu trbuha . 12.7. Ujutro blagi grcevi i zatezanja. Sinoc mi je bia muka. Mučnina se pojavila i prije par dana ali brzo nestane. Grudi me jako svrbe. Koja je vjeojatnost da sam trudna i kada je najbolje da napravim test. Menzis očekujem tek za 6 dana. Hvala puno

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, temperatura nije metoda kojom možemo dijagnosticirati trudnoću. Budući da Vam je zadnja menstruacija bila oskudnija, a imate redovne odnose učinite test na trudnoću.

Loknahear

Molim vas odgovor. Hvaa unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Loknahear, odnose ste imali u vrijeme plodnih dana. Prema navedenim datumima moguće da se radilo o implantacijskom krvarenju. Test na trudnoću možete napraviti već sutra s prvim jutarnjim urinom, iako ga je najbolje raditi tek nakon što izostane menstruacija.