Da li sam trudna?

Tenci97

Poštovani, ja i muž radimo već 6 mjeseci na bebi , inače imam redovite menstruacije i nikad mi ne kasni, sad je već 8 dana da mi kasni, imam osjetljive grudi i užasno me svrbe. I često mi je muka i imam žgaravicu, radila sam test međutim je negativan a na pregled idem tek 16.12 postoji li mogućnost trudnoće?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je test negativan, ne radi se o trudnoći.

anonimna1235

Poštovani,
Zadnju menstruaciju imala sam 20.5. (Trajanje 5 dana). Ciklus mi traje oko 24 dana. Prvi nezasticeni spolni odnos bio je 27.5. nakon kojeg sam popila ellaone tabletu. Slijedeci nezasticeni odnos bio je 9.6... niti jednom nije zavrsio u meni.
Menstruacija mi kasni 2 dana i jako sam zabrinuta. Radila sam danas test za trudnocu koji je bio jasno negativan. Osjecam stalnu laganu bol kao da cu dobiti menstruaciju i tako je vec 2 dana. Ne bole me grudi i nisu nesto pretjerano naotecene vec kao i uvijek prije menstruacije.
Jeli moguce da sam trudna?
Hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, menstruacija kasni zbog tablete koju ste uzeli.