Da li sam trudna?

ivana.13

Poštovani!
Menstruacija mi kasni 10 dana, posljednji spolni odnos sam imala 19.3 bez zaštite, ali nije svrsio u mene. Radila sam test i bio je negativan. Jeli moguće kašnjenje zbog naglog početka treniranja?
Hvala unaprijed!

enna2

Postovani,
imala sam prvi seksualni odnos s momkom 7.marta, nakon toga par puta smo ga takodjer imali, nekada bez zastite s tim da on nije "svrsio" u mene, prekinuli smo neposredno prije toga. Moja prosla menstruacija je bila 22.feb. a ovu sada jos nisam dobila, pa me zanima da li postoji mogucnost da sam ostala trudna, iako je momak ejakulirao izvan mene.
Unaprijed Vam se zahvaljujem!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ivana, ne radi se o trudnoći. Navedeno stanje moguć je uzrok izostanka.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Enna, svakako da je moguća trudnoća. Kod opetovanih odnosa u spolovilu muškarca ostaje dovoljno sperme neki put dovoljno za oplodnju.
Stoga, napravite test.

AudreyRome

Lijep pozdrav

Trebala bih Vaš savjet. Posljednju menstruaciju dobila sam 9. ili 10. ožujka. (Nisam sigurna od kojeg dana da brojim jer se kasnije navečer 9. pojavila malena mrljica, a 10. tek tokom dana je krenulo pravo krvarenje). Nezaštićeni spolni odnos imala sam 19. 3. Problem je u tome što je partner izvadio spolovilo relativno na vrijeme ali nije siguran da li je malo ipak pobjeglo.

Zanima me kolike su šanse za trudnoću i ako postoje kada najranije mogu napraviti kućni test za trudnoću?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa svakako postoji. Test možete napraviti najranije u vrijeme očekivane menstruacije.

Amy_87

Poštovani,

Bila bih Vam zahvalna na odgovoru, jer neću imati vremena posjetiti ginekolaga ove sedmice. Zadnju mjesečnicu sam imala 22.02, a odnos 10.03. Nismo koristili zaštitu, niti je prekinut snošaj. Mjesečnica još nije stigla, nemam nikakve simptome, osim bolova u donjem dijelu trbuha, malo drugačijih od uobičajenih menstrualnih. U pitanju je nešto što bih opisala kao probadanje i napetost u tom predjelu. Da li je moguća trudnoća ili je u pitanju drugi problem?
Unaprijed hvala!
Lijep pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Svakako da je moguća trudnoća.
Pričekajte još koji dan pa ako ne dođe, napravite test.

Amy_87

Postovani,
Imam jos samo jedno pitanje za Vas. Naime, jos uvijek nisam dobila mjesecnicu, i u ponedjeljak idem ljekaru. Mislim da nije u pitanju trudnoca,jer sam jutros uradila test i bio je negativan. Ono sto me brine jeste smedji iscjedak koji se pojavio prije dva dana i trajao toliko. Skroz svijetao iscjedak, u skroz malim kolicinama...Osjecam samo povremene bolove i napetost u donjem dijelu trbuha. Zabrinuta sam malo, jer nikad nisam imala nikakvih problema s ciklusom, te bih Vam bila zahvalna ako mi malo pojasnite ovu moju situaciju. I, da li sada u potpunosti mogu da iskljucim trudnocu?

Lijep pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako vam kasni menstruacija i test je negativan onda se ne radi o trudnoći.
Možda se radi o cisti, upali, pcosu i slično.

n2m6v7

pozdrav doktore happy
Imam jedno pitanje.,..
Imala sam odnos s dečkom 5.1.'14...Nismo išli do kraja, tj.nije probio himen...Imali smo zaštitu i rekao je da je osjetio neku tekućinu te da je navukao gumicu na to. Svršio je izvan mene,,
Mengu sam dobila 13.1. trajala je kao inače, 6-7 dana..Sljedeću sam dobila 6.2, sljedeću 2.3. i sljedeću 26.3...Dakle ciklus mi taje 24 dana..i Sada trebam dobiti 19.4.zj.za 4 dana...ali nemam simptome kao inače...strah me..da li je moglo doći do trudnoće ? :/

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći naravno.

tincica90

Poštovani,
zanima me da li je moguce da tjedan dana nakon odnosa se vec osjete neki simptomi poput cesceg mokrenja i bolova poput onih prije menstruacije?!

Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislite kao simptome trudnoće? Ako na to mislite naravno da nije moguće.

virvir12345

dobar dan,imala sam spolni odnos 5 dana prije početka menstruacije,nezaštićen,ali svršio je vani. danas sam trebala dobiti menstruaciju ali nije došla. jučer mi se pojavilo malo kao krvi,ali skroz blijedo. s tim da napomenem da sam zadnju menst. imala 24.03. i ciklus mi traje 25 dana. u zadnje vrijeme mi je uvjek dolazila na vrijeme čak i ranije. imam li razloga za brigu? hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemate razloga za brigu

virvir12345

Ako radim test,danas,oce li biti mjerodavan?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite.

virvir12345

Vi smatrate da nema razloga za brigu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kao što sam vam odgovorio. Pozdrav.

Nazad
1 ... 60 61 62 63 64 65 ... 99
Naprijed