Da li sam trudna?

virvir12345

Napravljen,negativan je

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Pozdrav.

slavica2468

Poštovani!
Prije 4 dana sam imala spolni odnos sa dečkom, i on je završio u mene ,dali postoji mogućnost za trudnoću ?
I zanima me dali imaju veze plodni i neplodni dani?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Naravno da šansa postoji. A vi vrlo malo znate o osnovama spolnog života, stoga se ne čudite ako vam izostane menstruacija.

slavica2468

Ali menstruaciju zadnju sam imala 26.3 , inače traje oko 30 dana znači neplodni su dani?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Od kud bih ja trebao znati kad ste imali zadnju menstruaciju, ako niste napisali. Kad nešto napišete morate napisati sve relevantne podatke.
U tom slučaju šansa nije velika ako su bili neplodni dani.

ella007

Poštovani!
Rodila sam 18.12.2013. I trudnoća i porod su prošli u redu. PAPA nakon poroda uredan. Dojim i za sad sam imala samo jedno krvarenje 9.2. u trajanju od 5 dana. Od tada ništa više. Unazad nekih tjedan dana imam bolove u trbuhu kao da trebam dobiti mjesečnicu, ali ne dolazi. Isto tako sam se osjećala i u prvoj trudnoći. Mislim da je već puno prošlo od poroda pa da to više ne može biti od stezanja maternice, ili ipak može? Danas sam napravila test i negativan je. Molim Vas mišljenje zbog čega bi me to moglo boliti. Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Boli vas od dojenja. Svakim podojem se kontrahira maternica i to uzrokuje bol.
Menstruacija obično nije redovita tijekom dojenja.

dhjgtz22

Poštovani, zanima me kolika je vjerovatnoća da sam trudna ako sam s momkom imala odnos 06.04. i on je svršio u meni, a poslednju menstruaciju sam imala 08.04. i bila je uobičajena u smislu trajanja i obima krvarenja... Inače mi menstruacija kasni 5-6 dana, i nisam još dobila. Imam uobičajene simptome da ću dobiti, međutim koliko znam oni se ponekad mogu protumačiti i kao simptomi moguće trudnoće. Hvala unaprijed na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći ako ovaj mjesec niste bili spolno aktivna.

klara1234

imala sam zasticeni spolni odnos sa deckom 2.5 .Menstruaciju sam trebala dobiti 10.5,znaci prije 3 dana ( ciklus mi je inace jako redovit i uredno dolazi svakih 29 dana ) ,dali je moguca trudnoca ukoliko kondom nije pukao ili je izostanak mensturacije povezan s necim drugim ?
unaprijed zahvaljujem na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. O uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postovima.

sunce3010

poštovani,
ispričavam se, imam jedno pitanje. ako je cura dodirivala decka po spolnom organu i on je pustio sluz (tvrdi da nije bilo predejek,), jel postoji mogućnost da si to cura prenese prstima nakon 10-ak minuta kad je išla na wc? i jel mora to jako duboko unijeti da bi došlo do trudnoće? znam da su vjerojatno smiješna pitanja, ali umirit će me vaši odgovori. hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća.

sunce3010

ispričavam se još jednom, a da je umjesto sluzi ipak bio predejek. (ista situacija kao i prethodno pitanje), jel ni tada ne postoji mogucnost? hvala na odgovorima. lp

franearemki

Pozdrav...zanima me da li mi je djevojka trudna. Imali smo seksualni odnos 13 i 14.lipnja...zadnju menstruaciju joj je počela 8.5. a završila 12.5. Seksali se nismo od 17.4 jer nismo bili zajedno...nije jos dobila menstruaciju..ali i inace joj zna kasniti najvise 8 Dana...svrsija san u nju
Molim vas hitno pomozite..postoji li mogucnost da je trudna

Hvala unaprijed

franearemki

I evo danas je mislila da ce dobit menzes jrr je pustila tockicu krvi...ali evo sad nema nista jedva jos manja tockica...molim vas pomozite
Hvala

mely01

Poštovani,

tijekom noći, prilikom odlaska na wc, imala sam obilno krvarenje iz rodnice.
Nakon toga je stalo, i više mi se tijekom noci i sutradan nije javilo.
Mjesečnicu trebam dobiti za 2 tjedna, pa mi nije jasno o čemu se radi.
Mjesečnice mi uvijek dolaze na vrijeme, te nikad nisam imala neredovit ciklus.
Prije mjesec dana sam bila u ginekologa i sve je bilo u redu.
Nakon krvarenja sam osjećala mučninu i bol u trbuhu. O čemu se tu radi?

kovan5

Postovani, cura mi ima redoviti ciklus od 28 dana, zna se desiti svakih 4-5 mjeseca da joj kasni po 1-2 dana. Zadnju menstruaciju je dobila 16.5 koja je trajala 5 dana do 20.5, imali smo odnos sa kondomom 24.5, 31.5 te 2.6, uvijek cim pocne ejakulacija izvadim van. Imali smo odnos bez zastite 4 puta, 7 i 8.6, nisam ejakulirao u nju, uvijek izvadim barem 10 sekundi prije, s time dani su joj bili neplodni. Prije menstruacije uvijek ima bolove u ledima ili trbuh par dana prije, makar na par minuta, ovaj put nema nikakvih bolova, ali je bila bolesna zadnjih par dana prije ocekivane menstruacija i pod velikim stresom zbog kasnjenja te je izgubila 3 kile u 3 dana. Ocekivana menstruacija trebala je bit 13.6. Imala je bijeli gusti iscjedak par dana prije kao i uvijek, u petak i subotu je bila potpuno suha. Napravila je Clearblue test 14.6, dan nakon ocekivane menstruacije, navecer koji je bio negativan, 15.6 je napravila jos jedan test koji je takoder bio negativan, privecer je dobila opet bijeli iscjedak i laganu bol u grudima na dodir.
Mozete li kako pomoci? Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sunce. Radi se o sluzi. Ne brinite.

Nazad
1 ... 61 62 63 64 65 66 ... 99
Naprijed