Da li sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Leon prema opisanom ne bi trebalo doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mastam moguće je. Pričekajte da li će krenuti prava menstruacija.

kamera1

moja djevojka i ja smo imali sexualni odnos vise puta bez kondoma ali sam siguran da nisam u nju svrsio mens joj je kasnila 7 dana i bila je tamna crna skoro a nekad skroz svjetla mest joj traje tako vec 5 dan nekad tamna vecinom nekad svjetla kaze da joj zna bit muka i da joj se zna nesvijestit takodjer kaze da je primjetila nesto na ulosku malo jedva da se primjeti i gmize
da li postoji mogucnost da je ona trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći.

lalaa25

Postovani Dr,
Zadnja menstruacija bila mi je 11.6., spolni odnos imala sam zadnji dan menstruacije. Partner je mozda malo svrsio u mene. Postoji li rizik za trudnocu posto su to naravno bili neplodni dani? Inače mi ciklus traje od 28-31 dan. Hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je ciklus inače redovit ne radi se o mogućnosti trudnoće jel su bili neplodni dani.

kamera1

moja djevojka i ja smo imali sexualni odnos vise puta bez kondoma ali sam siguran da nisam u nju svrsio mens joj je kasnila 7 dana i bila je tamna crna skoro a nekad skroz svjetla mest joj traje tako vec 5 dan nekad tamna vecinom nekad svjetla kaze da joj zna bit muka i da joj se zna nesvijestit takodjer kaze da je primjetila nesto na ulosku malo jedva da se primjeti i gmize
da li postoji mogucnost da je ona trudna?
odgovoriliste da se ne radi o trudnoci, moze te li rec o cemu je rijec ?

vannaaa27

Postovani!
ovako ja i moj dragi radimo na bebi vec 8mjeseci.. menstruacija mi je uvijek redovita tj. tocno mi uvjek dolazi 11stog u mjesecu uvjek u jutarnjim satima... ali evo vec par dana sam osjecala mucninu, glavobolju, brzo se umorim i uspusem primerice kada se penjem po stepenicama, jako sam umorna i osjecam se iscrpljeno, grudi su mi teze i. m.zlijezde su ispupcenije i malo smeckaste, i osljetljive su mi grudi i jucer sma mjerila temperaturu koja je bila 37,0°C ali jucer jedanestog nisam dobila, ali evo danas sam primjetila krv i to svijeto crvena, nije obilna kao kad imam menstruaciju i bez ugruska je.. dakle zanima me dali se moze radit o implantacijskom krvarenju? jer uz sve simptome sto imam sumljam na trudnocu .. molim vas za odgovor...hvala unaprijed! i ako nije problem da mi malo opisete implatacijsko krvarenje zanima me opis strucne osobe . Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Gmiže? Pa što je svama?
Radi se o zgrušanoj krvi. Ugrušku. Ne vidim nikakav problem.

marijaaa1

Postovani,
Mensturaciju sam dobila 8.6 , a spolni odnos sam imala 15.6 ( meni menstruacija traje po 7,8 dana ) imali smo odnos sa zastitom i poslje malo bez zastite al ne dugo i nije svrsio u mene... zadnju menstruaciju sam dobila 5.7 i nikakve promijene nisam osjetila. Danas mi se iznenada zamantalo inace mi se nikad ne manta. Zanima me dali je moguce da dodje do trudnoce, nemam nikakvih drugih simptoma. ? Mozda je malo glupo pitanje al stvarno me strah... Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći dakako.

Tea17

Postovani, inace su mi menstruacijski ciklusi 28-30 dana, zadnja menstruacije je bila 11.06-16.06.2014 i treci i cetvrti dan menstruacije sam imala nezasticen spolni odnos, ali nije svrsio u mene, isto tako i 3 i 4.7 i jos nisam dobila menstruaciju, danas mi se samo pojavio smedji iscjedak i sad mene zanima dali je moguca trudnoca? unaprijed hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako nije došlo do ejakulacije u rodnici onda neće ni doći do trudnoće.

Lile123

Poštovani, imam pitanje, pa ako bih mogli odgovoriti.
Naime, imam redovite menstruacije koje dolaze oduvijek svaki mjesec, i variraju par dana, 28-33 otprilike, i zadnju menstruaciju sam imala pocetkom srpnja, 1.7, a odnos sam imala 29.7 ujutro, s kondomom, ali ne znam je li pukao. Te sam dan nakon se razboljela, dobila bolove u grlu, kašljanje,curenje nosa, kihanje, povišenu temperaturu, a i izlazila sam van i malo spavala(3-4 sata), a na to moje tijelo inace nije naviknuto, kao ni na alkohol koji sam pila ovih dana, a danas je 3.8, a menstruacije jos nema.
Da li postoji mogucnost trudnoce? Iako si to bili po svemu sudeci neplodni dani.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o mogućnosti trudnoće.

tonkaton92

Poštovani,
1.7. je bio početak moje zadnje mjesečnice, trajala je 5 dana. Inače su mi ciklusi ne redoviti, ali dobijem ju svaki mjesec i općenito duže traje (nekad i do 7 dana).
29.7. imala sam nezaštićeni spolni odnos koji je jako kratko trajao i nisam sigurna da li je došlo do same ejakulacije unutar mene, ali moguće je da je ostalo nešto sperme na spolovilu od prije.
Veliki sam paničar pa sam iduće jutro otišla kod ginekologa po tabletu za dan poslije (jer sam očekivala iduću mjesečnicu tek sredinom 8.mj s obzirom na redovitost). Napravljen mi je uzv gdje je ginekolog zaključio da sam u neplodnim danima i da nema šanse da sam u ovom ciklusu uspjela zatrudnjeti i nikako mi nije htio dati tabletu. Nisam mogla biti mirna bez tablete.
Poslijepodne sam otišla kod drugog ginekologa koji mi je ponovo uradio uzv i našao jajnike policističkog izgleda i sekrecijskii endometrij 8mm (a na prethodnom uzvu isti dan: uredni jajnici i 7 mm endometrij) te pripisao ellaone hitnu kontracepciju. To sam popila istii dan, 30.7., imala sam u međuvremenu glavobolje, mučnine, nagle valove vrućine i slično, ali ništa strašno.
Menstruacija je stigla za mene preuranjeno uz bolove u grudima i području jajnika, 1.8. , trajala samo 2 dana. Upravo to kratko trajanje me sad ponovo zabrinulo i podsjetilo na mogućnost lažne menstruacije u trudnoći.

Uvjeravam se da je nemoguće da sam trudna nakon svega toga i da je čudna menstruacija posljedica tablete te da se ne trebam brinuti zbog toga. Nadam se da ćete mi i vi dati isti odgovor.
Hvala

suzanaa51

Poštovani, zadnju menstruaciju imala san 21.07.,mjeseci ciklus mi traje oko 30 dana. dečko je svršio u mene 3.08 jeli moguća trudnoća?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tonka ne radi se o trudnoći već o menstruaciji. Ne znam čemu postkoitalna zaštita.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Suzana dakako. Šansa je velika.

Lile123

Ja sam se javila neki dan ako se sjećate, jucer 7.8 sam
Dobila menstruaciju, a prije toga su me kao sto je uvijek kada trebam dobiti boljele noge i prepone, medutim ta
Menstruacija je blaža nego inače bar trenutno, ali bolovi u nogama
I preponama su identicni kao uvijek. Inace, zadnju sam
Imala 2.7 , i ciklusi uvijek dolaze, variraju par dana samo , a odnos sam
Imala 29.07 ujutro s kondomom, ali ne znam da li je puknuo, napisali ste mi u prijasnjem
Odgovoru da nema mogucnosti trudnoce, ali jel ovo sad menstruacija ili?:///

Nazad
1 ... 63 64 65 66 67 68 ... 99
Naprijed