Da li sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Imate menstruaciju.

Lile123

Oprostite sto gnjavim, ali danas 10.8-4.dan menstruacije je bilo malo
Ujutro i sada vise ne, inace mi traje oko 5 dana. Sto ako je to implantacijsko krvarenje://
Zasto je kraca sada

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ciklus je sklon oscilacijama kao i menstrualno krvarenje. Normlano je da traje od 3 do 7 dana.
To znači da će neki put trajati 5 dana neki put 4 a neki 7.
Stoga ne brinite.

Totomoto

Poštovani
Imao sam spolni odnos sa svojom curom 16.7 i naravno koristio sam zastitu, te nakon prvog spolnog odnosa imali smo pauzu 30 min cc i onda smo imali drugi spolni odnos ali nisam odma stavio zastitu nego nakon 1 minute kada sam rekao da se ne zelim zezati te sam nakon toga stvio zastitu i nisam svrsio u njoj...
mjesecnica joj je kasnila par dana te nakon toga je rekla da je navodno dobila menstruaciju ali nije sigurna dali je to bila menstruacija, te je imala laganu temperaturu i grceve u trbuhu 5 dana te je napravila test danas i pise da joj je negativan... dali je moguce da je trudna?
Ljep pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije trudna ako je test negativan. Neka pričeka menstruaciju.

123tk

Poštovani, zanima me dali postoji mogućnost da sam trudna iako imam menstraciju redovno samo mi je proteklih mjeseci malo oskudna i traje mi manje nego inače. Jer sam pročitala da neke žene imaju menstruaciju i u trudnoći, imam spolne odnose sa prekinutim snošajem znači bez ejakulacije u maternicu, isto tako imam policistične jajnike pa me zanima jeli je šansa mala za trudnoću? Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Naravno da nije moguće. Ne stoji ni konstatacija da žene imaju menstruaciju u trudnoći. Mlada ste, stoga se prvo educirajte.

fadila.1

Posljednja mjesecnica mi je bila 13.07. ciklusi su mi uredni 28-30 dana.Odnos sam imala 01.08.(BEZ ZASTITE) koji je trajao svega 3. minute,2.minute u meni minuta vani,gdje je i svrsio.Tri godine koristimo metodu prekinutog snosaja i nikad nije bilo nikakvih problema.Eh ja sam uradila test gravignost mini dan prije nego je trebala doc mjesecnica i bio je nagativan,onda sam ponovo uradila na dan kad sam trebala dobit i ponovo je bio negativan,a mjesecnice jos nema.Da li je moguce da je test pokazao natacan rezultat?i kolike su sanse za trudnocu?

tusmerajka

Poštovani!
Zadnju mj.imala sam 15.7., očekivana je trebala biti
jučer! Već duže vremena radimo na djetetu!
Kod gin.sam bila 28.7. i rekao mi kako je sve u redu
te da mi je folikul 15 mm i da je oko 2.8. moguća
ovulacija! Pred par dana počela me jako bosjet
kralježnica,kriza i oko zdjelice,i na trenutke bi
osjetila oštru bol kod jajnika! Danas me boli glava
za izludit! Ne povraća mi se,jedino mi je malo muka!
Zanima me postoji li šansa da sam u drugom stanju?
Unaprijed vam zahvaljujem!!

Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne brinite se jer se ne radi o trudnoći.
O ostalim uzrocima kašnjenja pročitajte u postovima od ranije koji govore o tome.

tusmerajka

Koliko vremena treba proci da bi test putem
urina pokazao točno? Da li je par dana nakon
ocekivane menstruacije prerano?!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije prerano.
Možete već napraviti test.

Ivonaaa88

Postovani,
imala sam menstruaciju 04.08. trajala je 5-6 dana.Decko i ja smo imali odnos 16.08. koristili smo kondom,ali je svrsio u meni. Kondom nije pukao,ali ja ipak brinem. Da li postoji sansa da ostanem trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne ako ste provjerili zaštitu i ako je ista cijela.

enic77

Poštovani

Imala samo odnos sa deckom 10.8 a menstruacija mi je pocela 5.8 i decko je svrsio u mene na zadnji dan menstruacije,no ciklusi su mi zadnji 5,6 mjeseci redoviti ,dali mogu ostat trudna ?

Kroata96

Postovani, imam problem i nisam znala komu se obratiti. Nesto vise od tri godine sam u vezi s deckom, no jos nismo imali odnos jer smo bili mladi. Odlucili smo se zabavljati, i gurnuo mi je penis jednom, no bez kondoma i to vrlo kratko. Menstruaciju sam trebala dobiti 13.8, no isti dan kada ju nisam dobila kupila sam test koji je pokazao negativan rezultat. Pomislila sam da mi mozda kasni jer sam u dva navrata bila na moru, u Zadru i Hvaru. No, posto mi nedostaje samo dva mj do punoljetnosti, odlucila sam iskoristiti to sto imam doktoricu u Klaicevoj te joj objasnila situaciju, ona mi je kazala da ne brinem i da dodem 20.8
Zanima me vase misljenje, je li moguce da se zatrudni u ovakvoj situaciji i jos ako mi niti himen nije puknuo. Bila bih Vam zahvalna na odgovoru, jer ne znam kud cu sama sa sobom! Hvala

sasa0725

Postovani, jako sam zabrinuta. Imala sam mezasticene odnose 21.06 i tada su mi bili plodni dani. Nakon toga sam dobila mentruaciju 08.07 i trajala je svega 3 dana. Imace trake od 7-10 dana. Sada je 19.08 i ja jos uvek nisam dobila. Uradila sam test na trudnocu i negativan je, ali je linija na testu bila jako slaba, jedva vidljiva. Inace, imam decka 3 godine i zelimo ovo. Bila bih Vam zahvalna da mi odgovorite u sto skorije vreme.

Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Enic ne.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sasa ne radi se o trudnoći.

Sandra123

Da li sam trudna? Imala sam seksualni odnos prvog dana menstruacije, momak je svrsio u mene. Menstruacija mi traje 5-6 dana, a prvi dan mi normalno ide.

Nazad
1 ... 64 65 66 67 68 69 ... 99
Naprijed