Da li sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Fingersalad šansa postoji. Nije velika no ne može se u potpunosti isključiti.

kamera1

postovanje, ja i moja djevojka imali smo spolni odnos kao i uvijek bez kondoma i nisam evakuiro u nju izvadio sam i svrsio dobro ocistio sve cistio nekoliko minuta da sve izadje i ponovo nastavili odnos nakon toga imala je temperaturu jake bolove u ledjima otisla je doktoru te su joj rekli da je to od bubrega vadila je nalaze i utvrdjeno joj da ime strasne bakterije i da mora pit 2-3 l na dan nekog caja da bi se to iscistilo te da bi bubrezi mogli stat radit i narucena je na utlrazvuk bubrega da se vidi imali kamenac ona mi se vec nekoliko dana zali kako joj maternica tvrda kad pritisne na somaku kao na tom mjestu.aa ciklus joj kasni nekoliko dana da li moze bit da je trudna ili joj kasni jer je bila prije toga prehladjen i onda poslije odnosa je imala te probleme sa bubrezima i temperaturu
ako mozete sto brze da mi odg.i da li su tacni ovi testovi trakice neke

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća je svakako moguća. Neka napravi test na trudnću. Šansa svakako postoji ali nije velika.

NaIva2

Poštovani,
zanima me (samo čisto iz znatiželje jer sam to prvi put čula danas) dali je istina ako za vrijeme menstruacije izlaze uz krv i komadići tkiva, da nikako nije moguća trudnoća? Hvala unaprijed na odgovoru. Lp.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tijekom menstrualnog krvarenja izljuštuje se sluznica maternice . To je točno.

Doki241

Poštovani doktore,zanima me da li je temperatura viša nego inace odmah znak trudnoce ili ? Nisam ni primjećivala da mi je povišena do sinoć,a spolni odnosi su mi bili uredni sa zaštitom bez ejakulacije... Nemam drugih simptoma

Dejan Šakoronja, dr. med.

Povišena temperatura je kod stotina različitih bolesti i poremećaja. Smirite se.

Sandra123

Pozdrav postovani. Par puta ste mi pomigli svojim savetima nadam se da cete i sad. Ja dobijam menatruaciju svakih 27 ili 28 dana, redovna je.Meni au dakle plodni dani oko 14 dana.Zanima me kolika je mogucnost trudnoce ako koristimo decko i ja metodu prekinutog snosaja, bez zastite(izvadi i svrsi vani) ako taj snosaj imamo 20-ti dan.Tj.7, 8 dana pred menstruaciju.To bi trebali biti najneplodniji dani?Da li zena moze tad da zatrudni od predejakulata iako joj je 20 dan kao sto sam vec napisala?Unapred hvala na ofgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

20.ti dan ciklusa bi već polako ulazio u neplodne dane. Dakle neće doći do trudnoće.

ari56

Poštovani,
Proslu menstruaciju sam dobila 02.01. Trenutno mi M kasni 3 dana, trebala sam dobiti 01.02. Prosli mjesec sam imala dva nezaštićena odnosa, jedan je bio tijekom menstruacije i decko je zavrsio vani, a drugi tijekom neplodnih dana krajem 1.mjeseca tijekom kojeg smo na sredini odnosa stavili kondom i opet je zavrsio vani. Zanima me da li imam razloga za strah ili kasni zbog nekih drugih okolnosti? Da napomenem da ovaj put nemam one svoje tipicne simptome PMS-a..inace me grudi znaju početi boljeti i do 10 dana prije M, bole me i jajnici... Sada skoro nista,samo malo zatezanje u jajnicima,sto je neobicno... Hvala puno na pomoći happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne bi se trebalo raditi o trudnoći. Pričekajte koji dan da nastupi menstruacija.

ari56

Poštovani,
u prethodnom postu sam vam opisala situaciju. Naime, menstruacija mi jos nije nastupila, a kasni 8 dana... Grudi su mi bolne i osjetljive te znam osjetiti lagane grčeve u jajnicima, tipican pms.. Mislite li da bih trebala napraviti test ili da jos malo pricekam? Hvala puno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test premda mislim prema unaprijed opisanom da se ne radi o trudnoći.

Sandra123

Postovani sinoc sam imala odnos sa momkom a 24 mi je dan (trebam dobiti mengu za 4 dana) momak je bio ispod mene a ja na njemu i izvadio je (ja sam ustala) i svrsio i po sebi i po mojoj vagini,i onda nakon 2 minute obrisao ga i moju vaginu i nastavio odnos.Da li treba da brinem?Kolika je mogucnost trudnoce?

Sandra123

Uz to da napomenem da kad je nastavio trajalo je 2 minute amo da bih ja svrsila i izvadio

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su ciklusi na godišnjoj razini redoviti 24. dan ciklusa spada u neplodne dane, te stoga neće doći do trudnoće.

Sandra123

Da uvek su ciiklusi redovni svaki mesec dobijam mengu.Poslednjih godinu dana dobijam nekad svakih 25 dana a nekad svakih 28 dana

Dejan Šakoronja, dr. med.

Onda vrijedi ono što sam napisao.

LanaT

Poštovanje!
Dakle, plodni dani su mi bili u razdoblju od 25.01. do 31.01., spolni nezaštićeni, prekinuti odnos sam imala 5.2.(navečer) i 6.2.(ujutro), u međuvremenu sam imala gripu te mi je od tada kao neka knedla u grlu svaki dan, ali ne cijeli dan što mi nikada do sada nije bilo. Prije su mi mječnice bile neredovite, no u zadnjih godinu dana su se stabilizirale, ali su vrlo kratke, po tri, najviše četiri dana. Mjesečnica mi sada kasni 5 dana, ali imam osjećaj kao da ću dobiti svakog trena. Inače imam vrlo bolne mjesečnice, ali sada imam grčeve svakih pola sata po par minuta, grudi su mi naotečene i bolne na dodir te sam vrlo nervozna. I već 2-3 dana imam pojačani gušći bijeli iscjedak. Planiram napraviti test još ovaj tjedan, ali sam vrlo nestrpljiva i pod stresom što možda također utjeće na dolazak mjesečnice. Zato me zanima vaše mišljenje da li mislite da sam trudna?! Hvala Vam unaprijed na odgovoru. LP

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći. Pričekajte još koji dan da nastupi menstruacija.

Nazad
1 ... 67 68 69 70 71 72 ... 99
Naprijed