Da li sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Test u vrijeme očekivane menstruacije ili ako koji dan kasni još bolje.

maja725

Poštovani,
Zadnju menstruaciju sam dobila 02.02 i trajala je cetiri dana,inace je uredna svaki mjesec. 19.02, decko je svrsio,nismo imali spolni odnos,ali nakon sto je svrsio,obrisao je spolni organ i ruke i nakon 15-20 min ubacio prste nekolika puta u moju vaginu.. Danas, imam krvarenje,samo kad se obrisem,međutim imala sam spolni odnos 28.02,ali siguran, lažna menstruacija? trudnoca?

ivancica123

Hvala Vam puno. Jel mi mozete jos reci, zbog cega imam bolove u grudima okolni dio i na sredini leda?

ivancica123

Zbog cega onda imam peckanje u grudima i bol u ledima? Srednji dio leda

maja725

Da napomenem da je to krvarenje samo jednom bilo jutros iza male nuzde.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Maja ne radi se o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ivančica ne znam. Javite se liječniku obiteljske medicine.

Sui Ena

Dobro večer!
Imam jedno pitanje. Da li je moguća trudnoća ukoliko se tijekom menstruacije pojave krvni ugrušci?

doris55

poštovani.

Inače iman neredovite cikluse , zna mi kasniti po 3,5,10 dana . Zadnju menstruaciju dobila sam 18.1 i trebala mi je doc 18.2 ali kazem vam da mi uvijek zakasni a nekad dode na vrijeme . Imala sam spolni odnos 14.2 u noći oko 5 sati ujutro i doslo je do puknuca kondoma i decko je svrsio u mene. Dali je moguće da sam trudna ako sam te noci imala odnos 3 dana prije menstruacije s tim da sam nakon 15 sati popila kontracepcijsku pilulu ellaone 30 mg . Kasni mi već 13 dana . Cijelo to vrijeme sam pod velikim stresom i jeli moguće da mi kasni menstruacija zbog toga a i zbog te pilule koja je mozda poremetila ciklus . Imam osjecaj kao da cu dobit jer me bole jajnici,grudi i leda ali me hvata panika jer uz to sve imam i vjetrove te slabu glavobolju . Hvala

ivancica123

Postovani, napravila sam jucer i danas ujutro test i oba su bila negativna. Samo sto evo vec treci dan ne prestaje peckanje u grudima i bol u ledima. Sutra mi pocinju plodni dani. Jel to mozda razlog?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sui ena, ako je to krvarenje došlo u vrijeme menstruacije onda sigurno nije trudnoća.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Doris ne radi se o mogućnosti trudnoće. Uskoro će nastupiti menstruacija.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ivančica, vjerovatno.

ivancica123

Za svaku sigurnost, napravila sam prije tri dana jedan test navecer i drugi ujutro i danas ujutro treci. Svi su bili negativni. Zbog bolova u ledima i peckanju u grudima idem ginekologu, samo da Vas pitam, znaci tesko da sam trudna? Mjesecnica mi je bila na vrijeme, tek toliko da se ne iznenadim neugodno?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste trudna.

doris55

postovani doktore

Već sam vam pisala , ali jako sam zabrinuta , kasni mi već 16 dana . Rekla sam vam bila da sam popila pilulu ellaone 30 mg nakon 15 sati . Iman osjecaj kao da cu svaki tren dobit menstruaciju( bole me jajnici i grudi kao sto me bole prije menstruacije) . Čitala sam po internetu da ta pilula razlicito djeluje na zene(odgada menstruaciju,poremeti ciklus). Pa me zanima dali je to jedan od razloga sto mi kasni . Rekli ste da se ne radi o mogucnosti trudnoce , dali je vaše mišljenje isto i dali se trebam brinuti ili da samo pričekam menstruaciju ? Nadam se brzom odgovoru , hvala vam još jednom.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uz pilulu za dan poslije kasni. No ipak napravite test.

doris55

hvala vam puno , samo mi jos recite da li mislite da iman razloga za brigu ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da nemate.

doris55

Postovani .

Menstruacija je dosla , hvala vam na svim vasim odgovorima happy

Nazad
1 ... 69 70 71 72 73 74 ... 99
Naprijed