Da li sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nalva dajte se skoncentrirajte pa vidite datume. 11.5 ste imali menstruaciju. Sada je 1.7.
Ako vam kasni menstruacija napravite test.

NaIva2

Oprostite krivo sam napisala. Zadnju menstruaciju sam imala od 11.-14.6. a spolni odnos 27.6. Dali je tako moguća trudnoća? Ispričavam se još jednom zbog greške. Hvala unaprijed na odgovoru. Lp.

luda_20

Oprostite, još jedno pitanje. Kada je najbolje da napravim test za trudnoću?

Lp!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je došlo do ejakulacije šansa za trudnoćom svakako postoji.

blabla17

Postovani,
Mjesecnica mi kasni 3 dana, no inace je neredovita iako je zadnja 2 mjeseca bila tocna. Zadnjih tjedan dana imam pojacani gusti bijeli/zuckasti iscjedak, da li to moze biti znak trudnoce?
Unaprijed hvala

lucija2410

Postovanje. Zanima me samo jedno pitanje, dečki prije ejakulacije za vrijeme sexa navodno ispustaju neku tekućinu iz penisa, dali se od nje može zatrudnit naprimjer da na početku sexa ne koristimo kondom, onda pri kraju stavi, znaci uopće ne ejakulira u zenu, al ta tekućina je zasigurno ušla?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Blabla prema iscjetku ne možemo znati da li ste trudna. Napravite test ako ste spolno aktivna bila ovaj ciklus.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lucija pročitajte si malo topis o pedejakulatu.

Poštovani doktore,

Naime ovako,imali smo odnos nekih 2-3 minuta zadnjeg dana njene menstruacije (20.06.2015) a pocela joj je 16.06.2015.
Nije bilo nikakvog vlazenja ni nista, kratka penetracija bez icega i prestanak, dakle zasigurno nisam svrsio u nju.
Spolno smo dalje aktivni bili tokom cijelog mjeseca oko 6-7 puta, ali svaki puta smo koristili kondom,nikada bez kondoma, cak i kada bismo drugi puta krenuli,drugi kondom bismo stavljali.
Tokom odnosa nikako nisam dozivljavao orgazam jer sam po sebi imam problem sa erekcijom, tako da nisam orgazam dozivjeo nikako osim zadnja 2-3 odnosa kada sam dozivjeo orgazam tokom spolnog odnosa iako sam osjetio prije na par sekundi,izvadio sam na vrijeme i onda u kondom svrsio. Tako je bilo zadnja 2-3 puta,zasigurno ne u nju.
Osim jednom kada sam isto tako svrsio ali tek nakon oralnog zadovoljavanja poslije seksa, proslo je od toga 30tak minuta i onda sam stavio 2-3 cm bez kondoma na 10tak sekundi i izvadio.Zanima me da li postoji neka teoretska sansa ako je nesto sperme ostalo unutar splovila za tih 30 minuta da je uspjela zatrudniti od ta 2-3 cm i par kapi ?
Inace kao manja se desavalo da joj po cijeli mjesec kasni, medjutim posto smo ovaj mjesec poceli sa seksom sada brine jer je danas 25.07 a ona jos nema, nema mučninu,nema tvrde grudi niti iscjedak,apsolutno nista,imala je dosta stresa zadnjih mjesec dana, i putovali smo u Njemacku na 5 dana i vratili se, tako da smo i na neki nacin promijenili klimu. Da li je normalno da kasni toliko ili imamo razloga za brigu,odnosno da je trudna ?

Unaprijed Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa postoji no vrlo,vrlo je mala.Samo teoreija dakle.

Hvala na odgovoru doktore.

Zanima me još samo vaše mišljenje koji je razlog kašnjenja menstruacije ? Hvala još jednom

Dejan Šakoronja, dr. med.

O uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.

malicka123

Poštovani,
imala sam nezaštićeni spolni odnos za vrijeme plodnih dana, ali sa sigurnošću mogu reči da ejakulat nije završio u rodnici. Partner je prekinuo snošaj par minuta prije ejakulacije.
Par dana poslije očekivane ovulacije počela sam učestalo mokriti i bole me grudi
Da li je moguća trudnoća na taj način ako sam sigurna da nije svršio u mene?

ninch

Pozdrav!
Posljednju menstruaciju sam imala 7.7., a spolni odnos 18.na 19.dan ciklusa koji inace traje 28 dana uz povremene oscilacije traje 27-31 dan. Tijekom odnosa koristena je zastita i ejakulacija je bila u kondom te nista nije otislo pored, ali svejedno imam pitanje trebam li se bojati trudnoće u tom danu ciklusa inace?

Milica_mariciccc

Postovani,
Ciklus mi traje 24,25 dana, medjutim ovog meseca je poranila mjesecnica dva dana i bila je oskudnija od onih pre, i trajala je tri dana. 5 dana pre toga imala sam seksualni odnos sa deckom, koristilo smo kondom, posle toga ga je skinuo, penetrirao mozda 4 puta i izvadio nekih 15 sek ranije a zatim ejakulirao van naravno. Da li postoje ikakve sanse da sam trudna? Ako ne postoji koji moze da bude uzrok oskudne mjesecnice? Unapred zahvalna

Dejan Šakoronja, dr. med.

Malicka ako nije bilo ejakulacije šanse su male. No postoji i kod vas i pitanje predejakulata.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ninch prema opisanom ne trebate se bojati trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Milica prema opisanom neće doći do trudnoće. O uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.

Katarina velika

Poštovani doktore zadnje dvije menstruacije su bile 16.06. Pa zadnja 02.07. Znaci nakon 18 dana s tim da inače traju 24-25 dana...imala sam odnos prije te predzadnje menstruacije i partner je svršio u mene...postoji li mogućnost trudnoće bez obzira na te dvije menstruacije? Danas mi je 25 dan i još nisam dobila a i nemam naznake da ću dobiti...hvala unaprijed!

malicka123

Predejakulat se ispusta nekoliko sekundi prije ejakulacije, a mi smo prekinuli odnos nekih 4-5 minuta prije ejakulacije
Isplavite me ako grijesim
Lijep pozdrav

Nazad
1 ... 73 74 75 76 77 78 ... 99
Naprijed