Da li sam trudna?

ninch

Vezano uz moje gornje pitanje, mozete mi samo jos odgovoriti da li su ti dani plodni s obzirom da imam cikluse koji variraju od 27-31 dan? I jos, par dana nakon odnosa pojavio mi se iscjedak čudna mirisa i ponekad imam blage napade vrućine, koji je uzrok toga? Je li moguće od stresa zbog nezeljene trudnoće?

arime

Postovani,
postoji li mogucnost da zatrudnim ako sam oralno zadovoljila decka do kraja, obrisala ga i odmah zatim smo nastavili odnos? pitam zato sto sam citala da pljuvacka ubija spermatozoide.. odnos se desio na 18. dan ciklusa..zadnja dva mjeseca ciklusi mi traju po 27 dana,ali su prije toga znali biti i po 28-29..

mamicevac

Postavani doktore,
situacija je ovakva: u nedjelju ujutro u 4 sata imao sam s curom prvi odnos(i meni i njoj). Sljedece jutro dakle jucer oko 2:30 u noci imali smo ponovo odnos u trajanju 15-ak minuta. Tada nismo koristili nikakvu zastitu, ja nisam ejakulirao u nju nego vani ali sam ejakulirao sat vremena prije toga i obrisao ga izvana. Pocetak ciklusa bio joj je 20.07 navecer, krv je prestala curiti par sati prije tog nezasticenog odnosa. Posto joj zadnjih godinu-dvije ciklusi uvijek budu 28 dana ili dan-dva vise, dali u ovom slucaju postoje sanse za trudnocu i kolike su one? Posto su bili neplodni dani (ako uzmem da plodni pocinju najranije 4 dana prije dakle 10.dan ciklusa a to je bio 7.) I usput jos jedno pitanje, kod prvog(zasticenog) odnosa bilo je vrlo malo krvi, taj drugi dan uopce nje bilo ali se ona u maloj kolicini i na kratko vrijeme javila nekoliko sati poslije nezasticenog odnosa.
Molim vas za pomoc i brz odgovor. Unaprijed hvala.

Anafigo

Poštovani doktore,

8.7. računam kao 1.dc, s tim da je tek 10. počelo "normalno" krvarenje, do tada smećkasto.
19.7. spolni odnos, tj. 2X prekinuti snošaj u kratkom vremenu.
24. 7. Lh trakica počinje dosta tamniti, prije toga negativne, pa pretpostavljam da je ovulacija bila tek taj dan ili 25.7.
Po Vašem mišljenju kolike su šanse za trudnoćom?
Hvala Vam,
Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Malicka u pravilu je tako. Tada je šansa mala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ninch plodni dani su. Za iscjedak i nelagodu u rodnici probajte koristiti neki od probiotika. npr Linex lady comfort pa ćete vidjeti da će isti nestati nakon par dana primjene.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mamicevac prema opisanom ne bi trebalo doći do trudnoće jer su neplodni dani. Samo zbog toga. Opetovani odnosi mogu rezultirati trudnoćom ako jedan iza drugog čak i bez ejakulacije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Katarina velika nešto od toga nije bilo menstrualno krvarenje. Sugeriram UZV pregled.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Arime kakav ste odnos imali nakon oralnog?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anafigo male jer nije bilo ejakulacije.

Katarina velika

Maloprije ste mi sugerirali uzv...zbog dvije zadnje menstruacije....koje su bile u kratkom vremenu...zapravo sam pregled kod ginekologa napravila prije tjedan dana...i uzv isto...i samo je rekao da imam gljivice za koje mi je dao jednu tabletu al sad neznan kako se zove sorry... S tom tabletom gljivice bi trebale nestati u roku 4-5 dana,dal jesu neznam...sad čekam još Papa test da bude gotov pa ću vidjeti sto je!!!Da li se sad na osnovu ovoga može isključiti mogućnost trudnoće??

arime

doktore, imali smo vaginalni snosaj. za drugi ne bih postavljala ovakvo pitanje.. nadam se utjesnom odgovoru,hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Katarina ako ste bili na pregledu onda nema razloga za zabrinutost.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Arime šansa postoji no nije velika.

malicka123

imam redovite cikluse od 28 dana na godisnjoj razini
dva dana prije ocekivane menstruacije imali smo odnos, ali je kondom pukao i svrsio je u mene
zanima me kolika je sansa za trudnocu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće. Ne brinite.

malicka123

je li potrebno uzimati pilulu za dan poslije posto se odnos desio jucer?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba prema opisanom.

dzenkiii

Odnose sam imala od 19.08 - 27.08 za vrijeme plodnih dana jer planiramo partner i ja trudnoću. Zanima me da li je moguće da je došlo do oplodnje u prvih par dana jer unazad 3 dana imam vrtloglavice, glavobolje, blage povremene mučnine, bolove u donjem dijelu trbuha i bolove u leđima? Zadnju menstruaciju sam imala 11.08 - 15.08. Sljedeća bi trebala biti 08.09

Dieantwoord

Postovani,
Imao sam odnose sa djevojkom u utorak, pri pocetku ili blizu plodnih dana, kaze da je ovulaciju najvise osjetila u petak i subotu i imala je blago krvarenje u nedjelju pa me brine da se ne radi o implatacijskom.
Sva tri odnosa bila su od pocetka sa zastitom, a ejakulacija se dogodila izvan vagine, da li je moguce da se putem lubrikanta ili vlaznosti opcenito prenijelo nesto moguce sperme iako sam se izmedu odnosa oprao i mokrio...

Nazad
1 ... 74 75 76 77 78 79 ... 99
Naprijed