Da li sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ela ne radi se o trudnoći. Radi se o probojnom krvarenju možda zbog ciste , endometrioze, upale. Odavde ne mogu znati.

July0810

Poštovani,zadnja mjesečnicu sam imala 09.08. Nakon što mi je prošla otišla sam na more,i do sad ju još nisam dobila. Naime,ja i dečko smo imali spolne odnose,nezačtićen i par puta je svršio u mene i kad sam imala plodne dane nakon te mjesečnice. Pošto mi i dalje kasni prije tjedan i pol radila sam test i pokazao je negativno. Dali se trudnoća nemože još vidjeti,al nemam bas nekakve simptome trudnoće. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća se može vidjeti i da ste trudni test bi bio pozitivan.

Sabinaelna

Zdravo imam jedno pitanje imala sam ciklus 5 11 sada mi kasni radila sam 3 testa do sada koji su pokazali negativno imam bolove u donjem dijelu stomaka i bolove u grudima dali je moguća trudnoca ili nešta drugo hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Prema smetnjama koje imate mislim da uskoro trebate dobiti menstruaciju.

jasnam0106

Postovani,

Imala sam spolni odnos s deckom za vrijeme drugog plodnog dana po "mom kalendaru".
Odnos je bio sa kondomom i svaki put je ejakulirao u kondom.
Ciklus mi traje 28 dana i menstruacija mi kasni 2 dana.
Tokom mjeseca sam imala jake bolove sa zubom i pila sam brufene i bubrezi su me malo bolili.
Od simptoma me boli stomak i leda i malo sise.
Imam li razloga za brigu? U vezi trudnoce?

Martina 333

Bok zanima me jedna informacija mjesecnica mi kasni 20 dana , i prije se dogadalo da mi kasni dosta, imala san odnos bez zastite 1 dan prosle menstruacie i decko je svrio u mene , da li je moguce da san trudna ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Martina ako vam kasni menstruacija 20-tak dana sugeriram da napravite test na trudnoću.
O ostalim uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.

Minkica94

Kolika je mogucnost za trudnocu ukoliko su se odnosi dogodili 4-tog ili 5-tog dana menstruacije kad je ona skoro neprimjetna, a da je pri tom doslo do ejakulacije unutar vagine.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su ciklusi na godišnjoj razini redoviti šansa je vrlo mala.

athletic13

Poštovani,
ja i djevojka smo imali spolni odnos 31.12. Ona je tada dva ili tri dana nakon odnosa dobila menstruaciju. Zanima me dali postoji bilo kakva mogućnost da je trudna posto joj se javilo nekakvo krvarenje danas. I prvenstveno me zanima dali eventualno začeće odmah odgađa menstruaciju (onu koja bi trebala nastupiti dva dana nakon odnosa) ili se to odnosi tek na onu sljedeću koja nastupa za mjesec dana. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je imala menstruaciju početkom mjeseca a ovaj ciklus niste bili spolno aktivni onda se sigurno ne radi o trudnoći.
Krvarenje je vjerovatno periovulacijsko.

Sandra123

Pozdrav postovani.Imala sam sex 14 dan ciklusa.Momak nije mogao da svrsi iako ss bio mnogo napalio.Odnos je bio nezasticen.Da li treba da brinem da je ipak malo izaslo sperme a da on nije osjetio ili sta?Kaze da nije svrsio i nisam ni ja vidjela da jeste.Da li treba da brinem, ovilacija mi je tad bila?molim vas napisite mi nesto detaljno o tom.

Klinton1

Poštovani, prvi dan posljednje menstruacije bio je 30.12. Poslije toga imala sam dva puta spolni odnos u plodnim danima, 08.01. i 10.01. Koristili smo kondome koje smo mijenjali više puta. Došlo je do ejakulacije dvaput. Moj muž je ejakulirao u meni, s tim da je kondom još uvijek bio na splovilu. Provjerili smo, nije došlo do pucanja. Sljedeću menstruaciju trebam dobiti 24.01. za tri dana. Posljednjih deset dana osjećam jak umor i često mi se spava. Grudi su mi natečene ali nisu puno bolne, imam zatvor i ponekad mi se vrtoglava, također osjećam blagi bol u leđima. Simptomi PMS-a su mi slični ali sad osjećam strašan umor. Postoji li mogućnst za trudnoću i trebam li uzeti test? Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sandra da li je bilo malo ili puno ejakulacije to znadete jedino vi i partner. Nemam što tu napisati. Ako niste sigurna i ne želite trudnoću sugeriram tabletu za dan poslije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Klinton prema opisanom ne bi trebalo doći do trudnoće jer je zaštita prema pisanju bila adekvatna.

Sandra123

Nije bilo ejakulacije. Ali pitam se da li je slucajno moglo iuaci a da on nije osjetio, s obzirom da nije svrsio?

Dejan Šakoronja, dr. med.

To ne mogu znati. Pitajte partnera. U principu ne.

Pozdrav..
Menstruaciju sam trebala dobit 20-tog.. Sada je 24 kasni mi vec 4 dana.. Nisam nikad' imala seksualni odnos, jos sam nevina.. sa deckom se zadovoljavam prstima, uvijek svrsi sebi ili mni na stomak.. Zadnji put je trljao svoj spolni organ od moj, ali nije doslo do svrsavanja.. Svrsio je poslije, ali vise puta smo to radili na dan.. Svaki put obrisemo ruke maramicom nakon tog.. nije mi svrsio na spolni organ, ali me dirao rukama, nakon nekog vremena.. I malo mi je stavljao prst, ali do himena, jer sam jos nevina.. Da li postoji mogucnost za trudnocom ? I mnogo se brinem zadnjih par dana, mozda i to utice na menstruaciju.. Odg molim vas sad

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća. Savjetujem vam dobru debelu edukaciju prije nego što krenete s odnosima.

Nazad
1 ... 76 77 78 79 80 81 ... 99
Naprijed