Da li sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Josipa ponovite test na trudnoću za dva dana od ovoga ili još bolje napravite beta HCG iz krvi.

bar12

Izvinjavam se doktore ali niste mi odgovorili, a u panici sam...
, rijec je o nezasticenom odnosu sa curom, menst joj pocela 31.05 a zavrsila 04.06, odnos smo imali 05.06 i po svim tim nekim kalendarima na internetu i po forumima 1 dan nakon menst je neplodan. ejakulacije nije bilo nikako, zadnji put sam svrsio 30 sati prije odnosa, u tom razdoblju sam se i tusirao, i bezbroj puta pisao, pa me zanima da li je moguce da cura zatrudni od predejakulata, kako sam citao predejakulat je par sekundi prije ejakulacije, ali da li se on moze luciti ako npr osjetim da bi mogao nekada uskoro svrsiti, pa cura i ja prekinemo odnos dok se to smiri, pa ponovo nastavimo? da budem precizniji ne radi se tu da cu svrsiti za 10 sekundi.. Da li imam razloga za brigu da ce cura zatrudniti? Hvala unaprijed doktore

bar12

i da, samo da naglasim, ciklus traje 33 dana, a zadnjih 8 mjeseci joj je redovna skroz

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće.

Danab

Dobar dan,doktore imam problem.. Zadnju mjesečnicu sam imala od 18.5 do 23.5 trebala sam dobit sad 12.6 al mi kasni imala sam odnose s deckom nije svrsio u mene neg smo par minuta poslje imali odnos opet i nije se obrisao sad me strah da nisam trudna??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mladi ste i neiskusni, imate odnos bez zaštite, kasni vam menstruacija, mislim da morate napraviti test na trudnoću.

Dragan1

Poštovanje,
Imao sam odnose s curom i ejakulirao u nju, imala je mens. dan ili dva poslije toga, kakve su sanse za trudnocu? Unaprijed hvala.

Milos1

Devojka i ja imali smo odnos 2 puta bez kondoma.(na vreme sam izvadio)Interesuje me da li postoje sanse i koje su sanse da je sperma ostala u penisu i na penisu. I koje su sanse za trudnocu? znaci vremenski period izmedju odnosa je nekih 20 min.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nikakve ako je imala menstruaciju.

Milos1

Treba da dobije tek za 10 dana menstruaciju al smo sad u strahu da li moze doci do trudnoce

Dejan Šakoronja, dr. med.

Milos šansa postoji ali nije velika.

andrea1908

Pozdrav!
Moja situacija ide ovako prije 4 mjeseca doktor mi je dijagnosticirao policisticne jajnike te za terapiju dao duphaston da prokrvarim medutim ja sam prokrvarila i prijw kraja uzmimanja tableta tocno na dan kad je trebala biti moja normalna menstruacija.. ciklusi su mi inace cca 35dana. iza toga doktor je savjetovao prestanak uzimanja duphastona.
Nakon toga muz i ja radimo na djetetu i pokazao se plus na testu medutim to je zavrsilo krvarenjem. Evo ovaj mjesec mi umjesto menstruacije pojavio smedi iscjedak sto sam ja pomislila da je pocetak menstruacije ali krv se nije pojavila.. trajao je 5 dana i nekad bi bio s ugruscima ali dovoljno za dnevni ulozak i skoro nikad u mokraci nego samo na papiru, napravila sam test i test je opet pokazao sjenu.. laganu skroz al je sjena pa me zanima dal je ipak moguca trudnoca? Na pregled sam narucena u petak ali nemogu docekat to..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguća je implantacija i trudnoća svakako. Ako ne možete dočekati petak napravite beta hcg iz krvi. Ne razumijem na testu pojam sjene. Ili je pozitivan ili je negativan. Pročitajte upute od testa.

maricka421

Poštovani,
Dakle prije tri dana imala sam spolni odnos sa deckom no to se ne moze tako nazvati jer nije rijec o tipicnom sexu nego konkretno trljanju i nismo koristili nikakvu zastitu,ja sam jos uvijek nevina jer mi nije probušen himen. Svaki cas mi treba stici menstruacija ali nikako da se to desi.. međutim imam i lagane mucnine te bolove u trbuhu a procitala sam da su to simptomi za trudnocu pa me zanima da li se trebam bojati nezeljene trudnoce i da li je moguce da sam trudna? Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne umišljajte si trudnoću, tamo gdje ne postoji ni mala šansa za to. Educirajte se.

Nina1233

Doktore postovanje,da li je moguca trudnoca ako sam imala odnos i taj dan dobila ,znaci prvo sam imala odnos pa posle dobila menstruaciju isti dan? Hvala unapred.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguća.

Tacika

Zdravo
Dva dana mi kasni menstruacija. Imala sam odnos pre dve nedelje ne zasticen,ali decko nije ejakulirao u mene. Čula sam da postoji predsemena tecnos u kojoj se nalazi mali broj spermatozoida, koja se izbacuje pre sperme,ali decko kaze da on nije osetio tu predsemenu tečnost. Da li je moguće da sam zatrudnela ili mi samo kasni zbog nervoze ili nečeg trećeg? Unapred hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dobro ste čuli. Napravite test pa se javite s rezultatom.

luce93

Postovani,
Imala sam nezasticeni odnos na 4. dan zadnje menstruacije, no nije doslo do ejakulacije u rodnici. Inace imam pcos i dosta neredovite cikluse, menstruacija sada kasni dva tjedna, a prije tjedan dana su me pocele boljeti grudi no menstruacije jos uvijek nema. Zanima da li je moguca trudnoca za vrijeme menstruacije s obzirom na neredovite cikluse i predejakulant.

Nazad
1 ... 81 82 83 84 85 86 ... 99
Naprijed