Da li sam trudna?

melanimelem

Poštovani, menstruacija mi kasni 5 dana. Zadnju sam imala 29.03. i također je kasnila i to 7 dana. Nakon završetka menstruacije, putovala sam na more i imala zaštićen odnos 10.4. i 12.4. Poslije toga, ništa više. No, par dana poslije sam dobila gljivičnu infekciju i bila sam dosta prehlađena tako da sam to liječila prvo kantarion vaginaletama a onda ipak uzela canesten 3 vaginalete i zatim je to prošlo. Je li to mogući uzrok kašnjenja menstruacije? Sada baš nemam simptoma kao da ću dobiti (ne bole me grudi, itd)

sarasara123

Dobar dan!
Ispricavam se unaprijed ako je ovako nesto vec bilo upitano ali jednostavno ne mogu pronaci neki odgovor.
Decko i ja smo imali nezasticeni odnos uz metodu prekinutog snosaja i nisu bili plodni dani ali nakon ejakulacije nekih sat vremena nakon smo opet imali odnos (don't judge),inace mi menstruacija zna kasniti do 3 dana ali sada me zabrinjava jer kasni 7 dana i imam ucestali gusti iscjedak plus bolove u donjem dijelu trbuha a moram takoder napomenuti da sam imala lagano krvarenje 2 dana poslije ovulacije, da li je moguca trudnoca?

croswag2

imali smo odnos 30.4 i to je bio zadnji dan mestruacije znaci trebao bi biti neplodan dan i bio je prekinut snosaj , inace joj menstruacija kasni do 4-5 dana zbog stresa velikog trebam li se brinuti?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za melanimelem,
ako ste imali zaštićeni spolni odnos ne postoji mogućnost trudnoće. Ako niste sigurni da je zaštita bila sto postotna preporučam test na trudnoću.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za sarasara123,
prema navedenom postoji mogućnost trudnoće. Preporučio bi da učinite test.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, za croswag2,
odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, a i obzirom na prekinuti snošaj šanse za trudnoćom su gotovo nikakve.

melanimelem

Postovani..napravila sam jutros na prvi urin Clearblue test i rezultat je negativan. Menstruacije jos nema a niti simptoma da cu uskoro dobiti ali sam sve vise i vise nervozna i napeta. Konstantno bi nesto jela i naduta sam. Grudi me ne bole (a inace uvijek). Uz to sve opet sam se prehladila i grlo me boli i nos me zeza tako da mi je i muka postalo

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
pouzdanost Clearblue testa veća je od 99% od dana očekivane mjesečnice. Ukoliko mjesečnica ne dođe u idućih nekoliko dana posjetite liječnika radi terapije koja će potaknuti krvarenje.

croswag2

Hvala na odgovoru, znaci 27.4 je prvi dan bio a ciklus traje 32-35 svaki mjesec znaci neplodan dan?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
ako vam ciklus traje 32 - 35 dana, ovulacija se događa 18 - 21 dana računajući od prvog dana menstruacije. Plodni dani su otprilike od 15. do 24. dana od početka menstruacije.

croswag2

Huhh dobro je hvala vam na odgovorima sada mi je lakse.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.

melanimelem

Postovani ponovila sam test na 10.dan kasnjenja menstruacije, opet clearblue i negativan je. Ginekologinja mi je rekla da sacekam do 15.5.pa da dodem na pregled. Ne znam stvarno jel trudnoca ili sta, ali nikako da dobijem a jako mi je napiren stomak..ali me jos uvijek ne bole grudi kao obicno

croswag2

Danas je dobila smeđkasto malo crven iscjedak, jel se trebam brinuti?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za melanimelem,
ako je test negativan ne radi se o trudnoći.

Ivo Balenović, dr. med.

za croswag2: vjerojatno se radi o ovulacijskom krvarenju.

croswag2

cuo sam da stres utjece na to a svaki dan je pod stresom pas joj nije dobro place svaki dan pa mozda to utjecalo an to ? ili sta je taj iscjedak?

croswag2

Mislite li da je zbog stresa velikog? Inače cjeli prosli tjedan je pod stresom jako

Ivo Balenović, dr. med.

Stres je najčešći uzrok poremetnje menstruacijskog ciklusa.

croswag2

znaci da je iscjedak zbog stresa?

Nazad
1 ... 87 88 89 90 91 92 ... 99
Naprijed