Da li sam trudna?

Dina35

Postovani ,kasnila mi menustruacija 5 dana test prije toga sam uradila bio je negativan, 6dan sam dobila ali nikad mi do sada nije kasnilo pa me zanima do cega bi to moglo da bude.Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to se dešava zbog hormonske neravnoteže koja može biti posljedica stresa, pretjeranog fizičkog napora, promjene u prehrani, gubitka na težini, itd...

Nadja123

Poštovani imam pitanje pošto me već duže vrijeme to muči
Znači zadnji odnos sam imala u januaru (nisam sigurna za datume)
Nakon toga dobila sam menstruaciju 4.2 koja je bila malo slabija nego inače
Sljedeća je bila 4.3 znači u dan tačna
Uradila sam test danas koji je pokazao negativno
Nemam nikakvih posebnih simptoma za trudnoću ali svejedno brinem
Zanimalo bi me vaše mišljenje znači nakon zadnjeg odnosa sam imala dvije menstruacije test bi trebao do sad pokazati ako nešto ima
Da li da se ipak brinem i napravim još jedan test ili nema razloga za brigu ?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom sigurno niste trudni.

Zuzili

Poštovani,

Koristim kontracepcijske piule Naelia, koje redovito uzimam. Posljednju sam menstruaciju imala 4.3. te sam posljednji spolni odnos imala 17.03 gdje je decko ejakuirao u mene. Pred 3, 4 dana sam pocela osjecati grceve u podrucju maternice, a jucer, 23.3 intenzivnije bolove kao za menstruaciju te imam roskasti slabi iscjedak. Dakle, tjedan dana ranije mi se cini da je dosla menstruacija (gledajuci po piulama). Zadnje vrijeme mi je poprilicno stresno razdoblje te me zanima kako je moguce da se to desi iako sam na piulama?

Dumbledore

Pozdrav djevojka i ja smo imali spolni odnos koji nije zavrsio ejakulacijom u nju, njoj kasni vec dva dana ciklus joj je 31. Dan, zanima me kolika je mogucnost trudnoće jer se tijekom spolnog odnosa kad osjetim ds sam blizu ejakulacije zaustavimo i kasnije kada ne dođe do ejakulacije nastavimo moze li tad izaci predejakulat(sigurnost je 100%-tna da nije doslo do ejakualcije)

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Zuzili, vjerojatno se radi o probojnom krvarenju. Ne postoji mogućnost trudnoće.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani Dumbledore, ukoliko nije došlo do ejakulacije u rodnicu ne postoji mogućnost trudnoće.

njuska55

Postovani,
Danas sam imala spolni odnos bez zastite, medjutim nije bilo ejakulacije u rodnicu nego je ejakulacija izvrsena 15 ak sekundi nakon sto je penis izvucen iz rodnice. Ciklus mi traje 24 dana. Ovo mi je sesti ciklus nakon uzimanja OHK Lindynette 20. Danas mi je osmi dan ciklusa. Da li sam trenutno u plodnim danima i da li postoji mogucnost od trudnoce od predejakulata? Da li bih trebala popit pilulu za dan poslije?
Hvala unaprijed na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji nikakva mogućnost trudnoće budući da uzimate kontracepciju. Žene koje uzimaju kontracepciju nemaju ovulaciju pa prema tome nemaju niti plodne dane.

njuska55

Postovani doktore, krivo sam se izrazila u vezi uzimanja OHK. Ovo mi je sesti mjesec nakon sto sam prestal uzimati kontaacepcijske pilule. Sada ne pijem OHK. Samo sam navela da sam ju uzimala prije. Zato vas molim da mi odgovorite da li sam u plodnim danima i je li postoji mogucnosti trudnoce obzirom a sve gore navedene podatke.
Hvala jos jednom i ispricavam se sto sam lose opisala problem.

Ivo Balenović, dr. med.

ako je tako onda ste bili na samom početku plodnih dana. Budući da ejakulacija nije bila u rodnicu, ne postoji mogućnost trudnoće.

Ena105

Poštovani doktore menstruaciju sam dobila 23.03. a spolni odnos sam imala 24 i 25.03. mada svako svrsavanje je bilo van, zanima me da li je moguca trudnoca tijekom mjesecnice iako decko nije svrsio unutra, da li su i tada plodni dani?

Hvala Vam na Vasem odgovoru!

Legendica

Poštovani,
predzadnja menstruacija 29.1.(7dana) te zadnja 4.3. (malo kraća, 5 dana) na početku obilna sa "ljustenjem" kasnije malo manje. Prije nje sam imala simptome pmsa, bolne natecene grudi i nadutost samo što su mi grudi i nakon nje ostale povecane, a i nadutost je prisutna često. Odnose sam imala samo između dvije menstruacije, ni prije ni poslije nikako. Na pregledu kod ginekologa 23.3 obavljen ultrazvuk(nepovezan s tim) koji nije pokazao nista. Zbunjuju me povecane grudi, je li moguce da je to bila lažna menstruacija?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Ena105, trudnoća nije moguća. Odnos ste imali u vrijeme neplodnih dana. U normalnom 28 dnevnom ciklusu plodni dani se računaju od 11. do 17. dana ciklusa.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Legendica, prema navedenom vjerojatno se radi o normalnoj menstruaciji. Ukoliko niste sigurni savjetujem da učinite test na trudnoću, za svaki slučaj.

Ena105

Inače mjesečnice mi traju po 4-5 dana, nije došlo do ejakulacije u rodnicu nijedanput znači ne postoji mogućnost trudnoće?
Malo ipak brinem jer nisam nikada imala spolne odnose za vrijeme menstruacije pa me zanima..

Hvala Vam na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Ne postoji mogućnost trudnoće.

njuska55

Postovani doktore, molim vas pomoc.
Pila sam OHK dvije godine te sam zbog migrena morala prestat s uzimanjem. Sad sam vec sest mjeseci bez pilula te mi nakon uzimanja OHK ciklusi u prosjeku traju 24 dana. Najduzi ciklus po prestanku uzimanja pilula mi je trajao 25 dana. Zadnja mjesecnica mi je bila 17.03., a nezasticen odnos bez ejakulacije u rodnicu sam imala 24.03. i 02.04. Danas je 11.04. a ja jos nisam dobila menstruaciju te sam ujutro napravila test za trudnocu urinski (clearblue). Unutar pet do deset minuta nije bilo nikakvog plusa koji je znak da je test pozitivan, ali sam navecer, nakon nekoliko sati pogledala u test te sam vidila plus na pola na testu. Nije cijeli plus nego samo gornja polovica odnosno gornja polovica plusa. Da li je test pozitivan i da li to hnaci da sam trudna? Nemam znakove pmsa osim sto me povremneo blago zabole ledja i trbuh. Dojke me ne bole uopce iako me uglavnom bole prije menstruacije. Jako sam uplasena pa vas molim savjet

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,vjerojatno se ne radi o trudnoći, ali savjetujem da ponovite test.

Nazad
1 ... 90 91 92 93 94 95 ... 99
Naprijed