Da li sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, prvo isključite trudnoću, zatim sve ostalo, stres, promjena klime, cite na jajniku, anovulacija, kao moguće uzroke.

bug67

Pa bila je slična menstruacijama koje sam već prije imala, zapravo ista, krv je bila čista crvena, ali je bilo nekako malo manje, vjerojatno zbog redovitih tuširanja, nedovoljno kretanja i stresa također? Kako znati da ovo nije ''lažna'' menstruacija?

Zahvaljujem unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test na trudnoću pa ćete se uvjeriti da se radilo o pravoj menstruaciji.

MalaMu12

Poštovani,

molila bih za mišljenje. Ciklusi su mi uvijek nili redovni - 28 dana. Zbog promijenjenog nacina ishrane, posljednjih par mjeseci su skraceni, trju 26 dana. Poslednji ciklus je poceo 20.06. Muz i ja smo imali nezasticeni odnos 29.06. i 11.07. Vec sedmicu imam bolove u stomaku, poput menstrualnih, blagu mucninu, culo mirisa mi je izostrenije nego obicno. Kucni test na urin sam radila prije dva dana, u popodnevnim satima, bio je negativan. Da li, ipak postoji mogucnost da sam u drugom stanju? Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Postoji šansa za trudnoćom. te mislim da ste test na trudnoću napravili prerano.
Savjetujem da test ponovite za 4-5 dana ako vam ne dođe menstruacija do tada.

Audrey

Postovani, zabrinuta sam,iako vjerojatno ne postoji prevelikog razloga za brigu.Postoje li sanse za trudnocu ako decko nije svrsio u meni nego na stomaku? Da li je moguce da je nekako dosla sperma do vagine i da je doslo do oplodnje iako seksa nije bilo i cak sam imala gacice na sebi? Znaci,da li se to moze dogoditi ako dodje i do najmanjeg kontakta vagine i sperme? Hvala vam na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, na taj način nećete ostati trudna.

balans

Postovani,

Imao sam odnos sa djevojkom sa zastitom, i sve je uredno bilo, svrsio sam u kondom, i uredno ga bacio u smece. Medjutim, nakon 1h smo imali novi odnos, pri cemu je djevojka prije stavljanja kondoma, vrsila svojim rukama stimulaciju penisa (koji nisam oparao) pa tek onda stavila kondom na penis, nakon cega smo imali odnos, pri cemu se sve uredno zavrsilo, kao i prvi put, izvadio sam penis iz vagine, pa tek onda svrsio u kondom i bacio ga. Interesuje me da li nije mogla ostati spermija od prvog odnosa i da je ona rukama prenijela na spoljasnu stranu kondoma pri stavljanju penisa, i da li moze zatrudniti od toga?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovani, na taj način neće zatrudnjeti.

bubamara_5

Pozdrav!
Imam jedno pitanje, koje se, vjerujem, već protezalo ovim dijelom foruma...
Prije par dana imala sam spolni odnos s dečkom. Koristili smo kondom i, radi veće sigurnosti, dečko je izvadio svoj penis prije nego što je ejakulirao. No ipak, uspio je svršiti malo iznad mojih stidnih usana. Da li imam razloga za brigu?? Previše me strah, ne znam je li potrebno kupovati test za trudnoću?? Ispričavam se zbog predetaljnog opisa, ali drukčije ne mogu.
Nadam se da ću dobiti skori odgovor!

Hvala!!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, nemate razloga za brigu. Na taj način nećete zatrudnjeti.

dadana80

Poštovani,

da li je moguća trudnoća 25. dan ciklusa i da li test može pokazati trudnoću 4 ili 5 dana posle rizičnog odnosa?

Unaprijed zahvalna.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ako su vam ciklusi redoviti na godišnjoj razini, 25. Dan ciklusa spada u neplodne dane. Dakle trudnoća tad nije moguća. Pet dana nakon odnosa test na trudnoću nije vjerodostojan. Ako vam menstruacija kasni pokoji dan tad napravite test na trudnoću.

Maja <33

dobar dan, imam jedno pitanje.. jucer dana 16.9 sam imala odnos ii zastita je pukla, nisam sigurna dali je decko svrsio u mene ili ne... ali danas sam dobila menstruaciju, pa me zanima dali ima sanse da sam trudna? Cekam vas odgovor, hitno mi je.. hvala unaprijed...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ako se radi o menstruaciji dodatna zaštita vam ne treba.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kako bi bila trudna ako ste danas dobili menstruaciju?ne brinite.

marija2701

Poštovani,zanima me da li postoji mogućnost trudnoće u mome slučaju,spolne odnose sam imala 4 dana za redom odmah nakon 7 dana ciklusa i dečko je svaki puta svršio u mene,a zadnja dva puta ciklusi mi traju 25 dana, i spolni odnos sam još imala 16 dan ciklusa pri čemu je dečko opet svršio u mene? Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, svakako da je šansa za trudnoćom velika. Ako izostane, napravite test na trudnoću.

Helli

Postovani, mozete mi reci da li postoji mogucnost da sam trudna mozda je malo prerano za reci ali prije 4 dana sam imala spolni odnos i decko nije svrsio u mene vidjela sam da je svrsio pokraj a to mi je bio 10.dan ciklusa a ciklusi mi traju od 28 (sto je jako rjetko) do 32 dana, 30 je najcesce, i sada odmah dan poslje malo me boli zeludac neznam od cega mozda od brige i malo jajnici, iako mi se cini da kad ne mislim o tome ne boli me kad sam zaokupirana s necim, a nezz od ceg me zeludac boli, razmisljala sam da me jajnici mozda od ovulacije bole... Dali mi mozete reci pomoci nekako unam da je rano za test i rano mozda za sinptom ali jako sam zabrinuta

Helli

Postovani, prije 4 dana sam imala spolni odnos nezadticen te decko nije svrsio u mene vec pokraj ali mene da li sam trudna jer mi je to bio 10.dan ciklusa a vec sljedeci dan sam pocela osjecat mucninu i da me jajnici bole a i to mi je bio prvi pravi spolni odnos, tako da nisam bas iskusna.
I dalje osjecam laganu micninu tu i tam ugl kad lezim te da me jajnici bole, da nije mozda to od ovulacije, inace mi ciklusi zraju od 28(jako rjetko) do 32 dana. 30 je najcesce.
Hvala na odgovoru!

Nazad
1 ... 17 18 19 20 21 22 ... 99
Naprijed