Da li sam trudna?

mala88

Poštovani!! Do sad sam imala uvijek redovite menstruacije, zadnja mi je bila 6.9 što znači da mi kasni 11 dana, ( odnos sam imala u 8 mjesecu zadnji puta, analni) , imam grčeve u stomaku, ibijel iscjedak, ali menstruacije nema, možete mi reći i o čemu se radi.. i da napomenem( bila sam malo pod stresom, zbog priprema, odlaska u misiju)... Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, sama ste odgovorila na pitanje. Vjerovatno stres, trudnoća svakako ne.
Savjetujem pregled jer i drugi uzroci dolazi u obzir, npr. ciste.

mala88

da se nadovežem.... bila sam posljednji put na pregldu, no papa test sam trebala ponovit za 4 mjeseca.... jer nije bio čist, abnormalne stanice su pokazane.... i na napomeni je bilo (hpv??? )) , idem sljedeći tjedan ponovno na pregled.... !! imali moje sadašnje stanje kakve veze sa tim.?? hvala

mala88

zaboravila sam spomenut, bila sam na pregledu u 5 mjesecu, pap test je pokazo abnormalne stanice, u napomeni je bilo( hpv?') test sam trebala ponovit za 4 mjeseca, no idem tek sljedeći tjedan( opis posla je takav nisam uspijela prije) .. pa me zanima ima li kakve sad veze išta sa tim..!! hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Abnormalnosti na papa testu nemaju nikakve veze s kašnjenem menstruacije.

curka1995

Poštovani zadnji spolni odnos sam imala 28.9, mjesečni ciklusi mi traju od 26-28 dana, a mjesečnica 3-4 dana. ova mjesečnica mi je došla nakon 25 dana i bila je slabija nego ostale, ali sa istom boli kakvu imam uvijek, nije bilo smeđih iscjedaka, krv je bila tamno crvena - crvena s ostacima oljuštene maternice. Mene brine to što je ona bila u tako malim količinama i što me boljelo kroz sva 3 dana, a inače samo 1. dan, eventualno 2. Dali je to uredu, imam li se zbog čeg brinut? i da napomenem da sam taj dan, dok još nisam znala da ću se razbolit, radila trbušnjake u školi pa me svi trbušni mišići sad bole. Molim vas za brz odgovor.

curka1995

I samo još da kažem, da danas kad mi je 4. dan curi mi al samo nešto malo onako ko svjetlo crvena - rozikasta krv.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, radilo se o menstruaciji.

curka1995

Poštovani, danas sam iz znatiželje napravila test na trudnoću i pojavila mi se 1 crtica, no kad sam pogledala kasnije (nakon 6 sati) kad sam došla iz škole stoji 1 ctica ali onako se pozna al tek kad okrećem test druga crtica što to znači, sad sam zabrinuta....

Dejan Šakoronja, dr. med.

To znači da niste trudna. Pozdrav.

Tammy26

Poštovani,
zadnju mjesecnicu sam imala 14.-18. 9 i nakon toga samimala odnose. Prije 9dana pocelo mi je neko slabo krvarenje koje jos uvijek traje. U pocetku mi je bilo crvennkasto, a sada smedje. Nikakvih bolova nemam. Obicno bude par kapljica i to je to.
Da li se radi o trudnoći i kada je pravo vrijeme da napravim test? Mjesecnicu bi trebala dobiti za 4 dana.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da se ne radi o trudnoći. Napravite test za svaki slučaj.

curka1995

Poštovani prije nekoliko dana sam bila kod ginekologa i utvrđene su mi 2 male ciste na janicima, e sada imam nedoumicu u vezi nalaza koji sam dobila, zanima me što to znači "uterus u avf-u, endometrij hiperehpgen tanak 1mm?" Molim za brz odgovor, hvalaa.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, dvije cistice u nalazu mi ništa ne znače. Trebam podrobniji njihov opis.
Sluznica endometrija je jako tanka. Takva je nakon menstruacije.

dany22

Pozdrav...imam jedno pitanje...ja i partner imali smo odnos bez zaštite tj. prekinuti snošaj u vrijeme plodnih dana i na dan ovulacije...dali je moguće da ostanem trudna iako nije ejakulirao u mene...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ako ste sigurni da nije došlo do ejakulacije onda neće doći do trudnoće. Savjetujem bolji način zaštite od ovog trenutnog.

Lejlaa_k

Srdacan pozdrav. Zamolila bih vas da mi pomognete. Imala sam zadnji odnos sa deckom krajem 8.ogi pocetkom 9.og mjeseca,i onda sam dobila .,medjutim,sada mi kasni vec 6 dana,a inace mi nikada ne kasni. Test na trudnocu sam radila (onaj iz apoteke) i negativan je,i sada me muci zasto mi kasni? Inace je dosta stresa bilo. Pomozite

shorty

Poštovani, imam mali problem pa bih vas molila za pomoć. Prvi put vam pišem i nisam toliko upućena, a i nisam se baš snašla. Kako da vam sve objasnim, najbolje da krenem od početka. Otkad sam dobila prvu menstruaciju, a to je bilo prije 2 godine nikad nije bila redovita, a već je nekako vrijeme da postane. Odnose s partnerom imam već neko vrijeme, nekad sa zaštitom no većinom bez (nije se desilo da mu je "pobijeglo", strogo pazi na to). U zadnje vrijeme menstruacija mi je još neredovitija, predugo traje, čak i do mjesec dana, nije normalno krvarenje već neki smeđi iscjedak...Prije 2mj sam doživjela preobilno krvarenje koje je trajalo samo 2 dana..Ne znam što mi je i zašto je sve tako, jesu li naši odnosi utjecali na to?! Jesam li bila trudna pa doživjela spontani pobačaj? Nisam u mogućnosti otići kod ginekologa trenutno pa vas molim za pomoć. Unaprijed hvala.

Cupcakee

Poštovani!
Imam jedno pitanje.Spavala sam sa zaručnikom 4.dan prije ovulacije i na početni dan ovulacije.gdje je oba dva puta ejakulirao u mene.Osjetila sam da imam ovulaciju posto sam navikla vec pratit svoj menstrualni ciklus..menstrualni ciklus mi je inace 30 do 33.dan. ovoga puta je ovulcija počela 17.10.2012 što odgovara inače mojim počecima ovulacije pred mjesečnicu,no naime zamjetila sam prije da mi tek par dana prije početka menstruacije počnu jako jako boliti grudi,jako su natečene(to je odprilike 5 dana pred mengu) jajnici počnu ranije malo,i čim menstracija dođe ta bol u grudima automatski prođe.Sad mi je bol u grudima skroz prosla ali menstruacije nema.To mi je čudno jer nebi prije prestale boljeti sam od sebe,do dolaska menstruacije.Jel postoji sansa koja ukazuje na trudnocu.grudi su me počelke 17.-tog boliti i 21.10 prestale.
Unaprijed hvala na odgovoru happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana lejla, ne znam koji je uzrok kašnjenja, ali trudnoća svakako nije. Stres svakako.
Pričekajte koji dan da dođe.

Nazad
1 ... 19 20 21 22 23 24 ... 99
Naprijed