Da li sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana ninica. Ne radi se o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana doublea niste trudna. Sve konstatacije koje ste napisali su točne.

mimi73

Postovani
Zadnja menstruacija mi je zavrsila 25.11., s deckom sam imala 3 nezasticena spola odnosa u razdoblju od 1.12-9.12.i nije svrsio ni u mene, nego van. Ciklusi mi traju od 26-30 dana. Cesce mokrim, pod velikim sam stresom od straha, bole me grudi, imam povecanu zelju za hranom. Da li postoji sansa za trudnocu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odnosi u plodnim danima bez zaštite. Svakako šansa postoji. Ako izostane menstruacija svakako napravite test na trudnoću.

doubleaa

Hvala na brzom odgovoru...

Znači mogu biti mirna 100 % jer se na internetu načitam svega i svačega kako imaju menstruaciju a trudne su više mjeseci, lažne menstruacije - može objašnjenje što je to, kako se može zatrudniti pod menstruacijom itd. Inače moja je bila svježa krv i onako žarko crvena baš prava crvena boja.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana ne kanim se ponavljat. Prevrtite naše postove na tu temu. Educirajte se.

zabrinutakatarinaaa

Molim vas za pomoc. Dobila sam 5.11. a onda sam 10.11.umala rizican osnos. U roku od 18 sati sam popila pilulu za dan posle, dobila sam ponovo 14.11. Dobijam inace na 28 dana, sada mi kasni 2 dana. Da li sam trudna ili mi kasni zbog pilule? Kada najranije da uradim test?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kasni zbog pilule. Istu niste ni trebali popiti jer je odnos bio u neplodnim danima.

maja85

Molim vas da mi odgovorite na sljedece. Za vrijeme menstruacije, negdje 3,4 od 6 dana moj deckoi ja imali smo spolni odnos u kojem nije doslo do ejakulacije unutar rodnice, vec izvan rodnice, po trbuhu, zapravo prsima. On je na vrijeme izvadio, prije nego sto je ista osjetio. Ejakulat s prsa i trbuha smo bryo pobrisali vlaznim maramicama. Valja napomenuti da on prije toga dana nije ejakulirao. Je li na taj nacin moguca trudnoca?

house88

Doktore,

moja djevojka je ipak popila postkoitalnu pilulu (ellaOne) jer nas je brinuo predejakulat koji je bio moguć, a odnos je bio za vrijeme plodnih dana,

Pilulu je popila nekih 50-ak sati poslije... Inace joj je menstruacija vrlo redovita. Danas (14.12.) je trebala dobiti mjesečnicu, ali nije, niti osjeća kako bi mogla dobiti.

Znam da je moguće kašnjenje mjesećnice zbog pilile za dan poslije ali nas brine to što nema nikakve simptome !? Dodatno je u stresu jer je u strahu od trudnoće, da li je moguće da i to odgodi mjesečnicu; stres i nervoza?

Zahvaljujem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Postovana Maja svakako nije. Educirajte se.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Postovani house, dobit ce kroz koji dan. To je posljedica uzimanja postkoitalne pilule.

sanjaaaaaaaa4

Postovanj doktore, sa deckom sam imala odnos. Djevica sam bila i prije nego je usao u mene nije imao zastitu ali je na njegovom polnom organu bilo tecnosti. Vodenaste ali ne bijele i guste. Ta je tecnost dosla u kontakt sa spoljasnjim djelom ulaska u moj vaginalni otvor kasnije je odnos tekao sa kondomom medjutim nije svrsio. Nisu mi plodni dani i molim vas da mi odgovorite da li postoji ikakva sansa da ostanem u drugom stanju?

sanjaaaaaaaa4

Molim vas da mi odgovorite zaista sam u velikom strahu

sanjaaaaaaaa4

postovani doktore molim vas da ako je ikako moguce danas odgovorite na moje postavljeno pitanje jer ako postoji ikakva sansa za trudnocom popila bih pilulu za dan poslije tako da vas molim da mi odgovorite

petraa18

dobar dan evo i mene prvi put ovdje..naime imala sam odnos sa deckom pri cemu nam je pukla zastita,on je izvadio i vecinu ispustio van ali...od uvijek iman neredovite stvari znaci nekad 2-4 dana znaju kasnit...sad sam trebala dobit oko 5.12 ali nisam pojavio se smeđkasti iscjedak koji je trajao par dana...danas sam naime 10 dana od ocekivane menstruacije napravila test za trudnocu i kaze da je negativno...dali je moguce da mi je test krivo pokazao i da sam zapravo trudna,iako neman nikakvih simptoma nista me ne boli,neman mucnine itd... ako test nije lazno pokazao koji bi jos mogli bit razlozi izostanka menstruacije ?..naravno u ponedjeljak idem se narucit kod ginekologa al isto bi voljela cuti vase misljene...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Postovana sanja ne postoji. Ne treba vam pilula za dan poslije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Postovana Petra , ne radi se o trudnoci. Razlozi; stres, pcos, cista, anovulacija itd..

sanjaaaaaaaa4

a mozete li mi reci sta je ta tecnost i da li je to onaj tzv preejakulat iako momak nikako tog dana ni danima prije nije svrsio

sanjaaaaaaaa4

i kada su rizicni dani ako mi je prvi dan poslednje menstruacije bio 5.12 a ciklus mi traje 24 dana posto svugdje nalazim razlicite odgovore. Izinite zaista na smetnji ali panika je jaca odd mene nadam se da cete razumjeti

Nazad
1 ... 26 27 28 29 30 31 ... 99
Naprijed