Da li sam trudna?

prestrasena4

da li postoji sansa za trudnocu ako do ejakulacije nije doslo mnogo prije odnosa niti tokom odnosa niti nakon odnosa ?

nnilc333

Poštovani,zanima me još samo ovo,koliko dugo spermiji mogu preživjeti u zraku,znači izvan tijela žene ili muškarca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anabanana postoji šansa. Svakako napravite test.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prestrašena, ne postoji.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Par sati.

merkel123

Postovani,
ja sam vec ranije pisao, naime radi se o tome da smo djevojka i ja imali seks preko odjece i preslo je malo sperme po njenoj trenerci (na taj nacin nije moguce zatrudniti tako smo bar zakljucili iz Vasih ranijih odgovora, djevojka je i NEVINA)...poslije je otisla do WC-a i oprala je spolovilo rukom, medjutim tom rukom je ranije dirala trenerku kako bi provjerila koliko sperme je proslo na odjecu odnosno koliko je trenerka vlazna! Odgovorili ste nam da ni na taj nacin nije moguce zatrudniti eh sad...kako smo oboje panicari jutros je uradila test na trudnocu ( suhi seks je bio 4.12. znaci prije 25 dana)...u dijelu gdje treba da se pojavi linija koja oznacava trudnocu pojavila se roze GOTOVO NEVIDLJIVA linija ali ipak postoji. Ona je imala menstruaciju kako je i trebala, prethodna 22.11 i ova sad 19.12. (trajala je 4-5 dana), ono sto nas zanima je sta predstavlja ta linija? Da li je ipak moguca trudnoca, jer se mozda radilo o laznoj menstruaciji i da li bi, ako se vec radi o trudnoci, ta linija trebala biti izrazenija?

anabanana123

Poštovani,
kupila sam 1 step test za trudnoću i radila sam s jutarnjim urinom. Za minutu pokazao mi je jednu plavu (gornju) crticu. Znači nisam trudna?
hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovani merkel ne radise o trudnoći. Ne umišljajte. Na taj način neće zatrudnjeti.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Da niste trudna.

merkel123

Uredu, hvala doktore!

marija989

Poštovani,jučer ujutro sam napravila test na trudnocu i pokazalo se da je negativan,dakle nisam trudna. Uzela sam clearblue i pise na kutiji da je tocan u vise od 99% slucajeva. Trebala sam dobiti menstruaciji 25.12. no još uvijek mi nije došla. Jesam li unatoc testu trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste. Nikako.

merkel123

Ja se izvinjavam doktore samo ako biste mogli da objasnite sta predstavlja ta linija koja je gotovo nevidljiva ali se pojavila u dijelu koji oznacava trudnocu jer cura se ne moze smiriti je li to mozda zbog menstruacije koja je skoro bila i da li bi ona trebala biti dobro vidljiva s obzirom da je vec 25. dan danas valjda se taj hormon luci u vecem intenzitetu sada?

selma0902

Poštovani, imala sam odnos sa svojim momkom prije 3 sedmice. Sa kondomom smo vodili ljubav, on je svrsio u mene. Kondom nije bio puknut, provjerili smo. Medjutim, on kondom ne stavlja odmah na pocetku odnosa, vec tek onda kada osjeti da je blizu "kraja". Zadnja menstruacija mi je bila 25.11. i evo, jos uvijek nisam dobila. Zadnjih 5 dana imam jutarnje mucnine. Zanima me, da li postoji mogucnost da sam trudna, i pored kondoma? Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovani merkel lijepo i naglas si pročitajte upute koje su došle s testom.
Ne radi se o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ako vam kasni menstruacija, napravite test.
Nije problem u kondomu nego u njegovoj neadekvatnoj primjeni.
Dakle partner ga koristi tek kad osjeti da će ejakulirati. Tako se isti ne radi.

em1ca

Poštovanje ... 15.12. sam se zezala malo sa dječkom i zanijeli smo se .. dodirnuo je svojim penisom početak moje vagine .. znači nije bilo penetracije , ni svršavanja .. nevini smo oboje. Eh sad sam dobila menstruaciju , onako kako sam i izračunala .. znači tačno je sve u dan .. happy Da li to što sam dobila , znači da ne mogu bit trudna ? happy
Hvala unaprijed , poz happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana ne možete. Educirajte se na našim stranicama.

nnilc333

Poštovani, imam jedno pitanje a nemam ga gdje postaviti budući da je forum za to ukinut.Imam mučnine već 2 i pol mjeseca....skoro pa svaki tjedan ili svaka 2 tjedna i traju po 3-4 dana.Trudnoća je isključena pa me zanima što bi mogao biti uzrok toga?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, savjetujem da se javite za početak svom liječniku opće medicine.

Nazad
1 ... 29 30 31 32 33 34 ... 99
Naprijed