Da li sam trudna?

MCML

Postovana, inace sam nevina, nemam redovitu mjesecnicu, znaci 15.11. , pa 24.12 ..
Zanima me , mogu li ostat' trudna, a da nije bilo spolnog odnosa, niti svrsavanja... samo "diranje" po spolnim organima..
Uradila sam test , odmah sutra, ali pokazao je negativan... Kolika je mogucnost trudnoce i pouzdanost testa?
Zahvaljujem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana. Šansa je nikakva. Pouzdanost testa isto nikakva. Dan nakon odnosa ni jedan test nije pozitivan.
Educirajte se na našim stranicama.

zabrinutastudentica

Poštovani,
prvi put se koristim ovim forumom, vjerojatno sam nešto krivo napravila u panici pa moj post nije objavljen.. Pa pišem ponovo, cijenila bih svaki odgovor. Inače imam dosta redovite menstrualne cikluse, koji traju 29 dana(ponekad 27,28), no sada mi je već 32.dan ciklusa i još nisam dobila. Problem je što sam sinoć imala nezaštićeni spolni odnos s dečkom koji je svršio u mene, pa me zanima kolike su šanse za trudnoću, tj.da su mi plodni dani sada ako mi menstruacija tako kasni? Trebam li ici po pilulu za dan poslije? Hvala unaprijed..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dani su neplodni. Ne postoji šansa za trudnoću. Ne treba dodarna zaštita.

Nikola21

Imala sam spolni odnos sa dečkom otprilike prije 3 tjedna. Pijem kontracepcijske pilule više od godinu dana te prilikom odnosa nije došlo do puknuća kondoma. Međutim još nisam dobila menstruaciju te imam učestale mučnine i krvarenja .Tijekom razdoblja kad pijem pilule znalo se dogoditi da imam krvarenja te da mi menstruacija kasni. Da li je moguće da sam trudna ? hitno!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam da li ste trudna. Mislim da niste. Za svaki slučaj napravite test na trudnoću.

Zabrinuta.95

Poštovani. Već sam Vam bila postavila pitanje o mogućnosti oplodnje prilikom trljanja splovila o splovilo i to u 1. danu menstr. Ja naime trebam dobiti za nekih 11 dana, ali sad evo čitam po netu da tvrde bradavice znače ranu trudnoću. Da li treba da se brinem? Evo već 2 dana su takve, i užasno me strah. Možda ovo nije pitanje namijenjeno za ovaj forum ali morala sam.

Unaprijed hvala.

jaxD

prije 4 dana sam imala spolni odnos,s kondomom..primijetila sam da imam veliku zelju za hranom u posljednje dane ii cestoo moram na wc...danas sam primijetila da me boli dolje dok sjednem,ii da je sve nekakoo naoteceno....trudnoca ili ipak nesto drugo?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zabrinuta ne radi se o trudnoći. Ne umišljajte si.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana jax ne umišljajte si. Ne radi se o trudnoći.

jaxD

mengu trebam dobit za tjedan dana,a vec sam mi je trbuh napuhnut i boli me..pronasla sam na netu da je to jedan od simptoma trudnoce

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kao što rekoh ne umišljajte si.

zizy22

Pozdrav...
Imam jedan problem,imala sam spolni odnos bez zaštite prije nekih dva mjeseca,menstruacija mi je kasnila 5 dana ali je došla 2.12,inače mi dolazi svakih 28 dana,ali sad mi opet kasni 4 dana,radila sam test za trudnoću,pokazao mi je negativno,ali dali je moguće da sam trudna?...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ne radi se o trudnoći.

kaja 27

Dobro vecer. Decko i ja pokusavamo dobiti dijete. Zadnju menstruaciju sam imala 25.12. Spolni odnos smo imali u subotu, dva puta u nedelju i dva puta u utorak.jucer i danas imam jaki iscjedak, pa me zanima da li je 10 dana nakon menstruacije moglo doci do ovulacije i da li je jucer ili danas moglo doci do oplodnje ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

10. dan ciklusa spada u plodne dane. Moj odgovor je da.

kaja 27

Hvala na odgovoru. Mozete mi reci nakon koliko vremena se moze napraviti test? Negdje sam procitala da nakon 2 tjedna

Dejan Šakoronja, dr. med.

U vrijeme očekivane menstruacije. Nikako ne prije.

123lala123

postovani,
imala sam odnose 14. dan ciklusa. koristili smo kondome. prvi put je sve bilo u redu. drugi put se kondom malo pomaknuo na vrhu(prije nego sto je decko svrsio i nije puknuo). postoji li sansa da je ostatak sperme iz prvog odnosa iscurilo iz kondoma? taj dan prije odnosa i dan poslije sam imala bijeli iscjedak postoji li sansa za trudnocom??!

whysoserious

Poštovani,

imala sam spolni odnos sa kondomom dan nakon posljednjeg dana mjesečnice te dečko nije svršio u mene. Da li postoji mogućnost trudnoće? Menstruacija mi kasni 2 dana.

Hvala unaprijed

Nazad
1 ... 31 32 33 34 35 36 ... 99
Naprijed