Dabroston tablete i mjesecnica

Mia1234567

Postovani na 31.dan ciklusa sam pravila test na trudnocu i negativan je.. Zanima me kad se smije poceti uzimati dabroston-tablete za izazivanje menstruacije kada ista kasni.. to jest koliko jos cekati menstruaciju, koji dan smijem poceti pit tablete? Buduci da se lose osjecam,psihicka nervoza... molim vas odgovorite

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možete sutra započeti s uzimanjem Dabrostona.

Mia1234567

Postovani, vec 3.dan pijem (sad mi je 33.dan ciklusa) dabroston kao bi ubrzala pojavu menstruacije,i danas sam primjetila par svijetlo rozi kapi pri mokrenju. Inace spolni odnos s prekinutim snosajem sam imala 21.dan ciklusa.. Sto bi moglo to ukazivati?trudnoca ili pocetak skoriji pocetak menstruacije? Inace takav,al punp obilniji iscjedak imam prije menstruaciju inace, al sad pijem dabroston pa me zanima dal on odma izazove pravo krvarenje ili je mozda rijec o implementaciji.. molim vas da mi odgovorite,jako sam zabrinuta a ginekologu sam narucena tek za 5 dana ukoliko nedobijem.. hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ukazuje na vjerovatni dolazak menstruacije.

Mia1234567

Hvala vam na odgovoru.. ako moze samo jos jedno pitanje.. upravo sm primjetila jos koju kap svijetlo crvene boje..a potom je stalo..dakle nema vise.. buduci da veceras opet trbam popit dabroston, zanima me dal da prestanem pit, il se prestaju tek kad krene pravo krvarenje? Dakle pitanje je dal trebam veceras popit i iducu tabletu ako i dalje bude samo ovaj povremeni iscjedak..?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzimajte dalje do dolaska prave menstruacije.