Dali je moguca trudnoca?

Eni12

Postovanje,menstruaciju sam imala 10.01.nezasticeni spolni odnos mi je bio 28.01..razmaci izmedu ciklusa su od 26do 28dana,zadnja menstruacija mi je bila 5.03,no medutim u zadnja 2tjedna me boli jajnici,donji dio leda,otekle grudi,dali postoji mogucnost da sam trudna i da su se simptomi pojavili tek sada?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste trudna prema opisanom.

mateaaaa

Postovani, zadnju menstruaciju san imala 28.3 nakon toga sam par puta imala odnos s ejakilacijom ali ne u plodnim danima. Ciklusi mi variraju od 30-35 dana. Danas je 40.dan i jos nisam dobila ali navecer imam bolove u jajnicima i malo me bole grudi te imam bijelo pranje. Dali je to trudnoca ili simptomi nadolazece menstruacije? Nisam jos pravila test jer mi se 2-3 puta dogodilo da ciklus dode do 50.-tog dana pa tek onda dobijem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da se ne radi o trudnoći. No s obzirom na kašnjenje menstruacije sugeriram test na trudnoću.

Ne znam sta

Doktore zaniima me da li je moguce da muskarac izluci predejakulat, a da nije ejakulirao? I da li je dovoljno 8h sati (sa tusiranjem i mokrenjem) da prodje da bi se "ocistili" moguci zaostali spermiji u muskom spolnom udu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

1.da
2. u teoriji je dovoljno.

mateaaaa

Dali su simptomi rane trudnoce slicni simptomima menstruacije? jer me vec 2 dana bole jajnici, bubrezi i grudi.. Imam pristice sto inace dobijem samo kada trebam dobiti..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanim simptomima ne radi se o trudnoći.

mateaaaa

Pa sto bi onda mogli biti ako vec 15 dana kasni???

Dejan Šakoronja, dr. med.

O uzrocima izostanka menstruacije ćete pročitati u prijašnjim postevima koji govore o tome.

marija018

poz! zadnju menstraciju sam imala od 16.5 do 21.5 27.5 sam imala nezasticen odnos i muz je svrsio u mene sad me zanima kad mogu naporavit test na trudnocu dali mi je rano sad napravit il da cekam iducu mestruaciju? hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Test napravite najranije u vrijeme očekivane menstruacije, nikako ne prije.

petra23

menstruacija mi je trajala 28.5 do 1.6 zatim sam 2.6 bila kod decka i svrsio je,ostalo je malo na prstima ali je oprao ruke poslje 10 minuta je poceo gurati prste u moju vaginu zanima me dali je moguca trudnoca

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije.

Nina1233

Doktore,dobila sam posle 7 dana kasnjenja menzisa,juce (6 dan) sam radila test i bio je negativan,da li je moguce da sam trudna? Mislim zbog toga sto mi je kasnilo?
Hvala vam

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći.

niksicc

Postovanje ciklus mi traje 28 dana imam 16. godina jucer sam trebala dobit al nisam imam uobicajne bolove kao kad trebam dobit mensstruaciju samo malo blaze danas sam dobila neki smedo-crveni iscjedak.Kod momka sam bila 2.6 i 3.6 svrsio je al ne u mene i opro ruke i nastavio s prstima ulazit.Dali je moguca trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguće ako ste sigurni da nije bilo ejakulacije.

niksicc

To je bilo dan poslje menstruacije samo da napomenem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće.