Dali je moguca trudnoca il..

adri))

Postovani, ukratko, kasni mi menstruacija, datum pocetka zadnje je 9.1.20011,imala sam nezasticeni odnos u plodne da, da namjerom da ostanem trudna. Uradila sam test prije 2 nedelje, i negativan je. U isto doba pocelo je jako da mi se vrti, pa sam otisla kod doktora, ustanovilo se da imam nizak pritisak, ali on danas nije mogao iz nekog razloga da napravi test. Inace imam bol u stomaku kao pred redovnu m.,bol u ledjima,u nogama, ali vrtoglavica je nenormalna, bukvalno me baci na krevet kad ustanem.Neopisivo zelim trudnocu,pa cak i ne zelim da uradim test , da se ne razocaram happy, znam da zvuci glupo...ali jos par dana nade?? Imam 37 godina, i ovo bi bila treca trudnoca.
Unaprijed zahvalna

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, svakako napravite test na trudnoću i UZV pregled apsolutno. Nije da Vas plašim ali u malom postotku zna trudnoća biti i vanmaternično.
Od tuda mogu biti svi ovi simptomi koje navodite.