dali sam trudna?

malavinx

Postovani,menstruaciju sam imala od 14 do 19.04 zadnji dan sam imala nezasticen odnos i jucer 22.04 isto nezasticen menstruachje su mi redovite svaki mjesec mali postoji mogucnost trudnoce?hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je bilo jučer odnos s ejakulacijom šanse postojie.

Mija8990

Poštovani,donjim svoju kćerkicu već dvije godine i nikako nisam imala menstruaciju,nismo koristili nikakvu zaštitu sem prekinutog snošaja do prije dva mjeseca od kad imamo normalan odnos,dali je moguće zatrudnjeti bez menstruacije?osjecam neke grčeve u stomaku!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće je zatrudnjeti nakon poroda a da niste dobili menstruaciju.