Dali sam trudna?Kasni mi mensturacija

Isabella4

Pozdrav,
potrebna mi je pomoć, tj.infomacija dali je normalna slijedeća situacija?

Zadnju menstruaciju sam imala 16.1. trajala je kao i inače 4-5 dana...
Inače ne pratim kad imam plodne dane, niti koliko mi ciklus traje, predzadnju sam imala tako 17.12og , otprilke mi ciklus traje 29-31 dan.
Nemam nešto izražene simptome kada trebam dobiti osim što mi se uvijek pred to što trebam dobit pojavljuje bijeli iscjedak, i to je to, nisam pratila točko kada se to događa tj.koliko dana prije nego trebam dobiti.
Situacija je slijedeća, odnos sa partnerom sam imala 2.2, te nam je nekako kondom puknuo ,tj. gornji dio gdje je spremnik se nekako odvojio od ostatka kondoma ( ostao je na početku vaginalnog otvora, znači na samom početku, i prilikom tuširanja odmah nakon odnosa je on s mlazom vode ispao).
Ella One tabletu sam popila ma niti 1h sat od tog odnosa..nisam imala nikakve nuspojave niti išta.
Po nekakvoj računici trebala sam dobiti 16.2og, ali nisam još uvijek sada je 19.2, zadnjih eto 3-4 dana primjećujem bijeli iscjedak , sada me zanima, kolike su šanse da sam trudna?
Nisam pravila još uvijek test, jer nekako imam i strah uopće ga i napraviti.
Molim Vas za Vaše mišljenje, kolike su šanse da sam trudna?
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
jedini način da doznate da li ste trudni je da napravite test na trudnoću